ОГОЛОШЕННЯ!

Прийом громадян першим заступником Головного управління пенсійного фонду в Чернівецькій області.

12:57 14.01.2019

ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК 2019 У ВОЛОКІВСЬКІЙ ОТГ - ВІДБУВСЯ!

Волокіська громада традиційно організувала і прийняла гостей з усього Глибоцького району, та поза його межами. Ми були раді бачити і почути кожного з колективів, з Чагора,  Тереблечи, Багринівки, Карапчіва, Йорданешть з гарними колядками, новими і забутими. У залі царила святкова, і водночас спокійна духовна атмосфера. Всі з завмиранням душі прислуховувалися до колядок.

12:11 11.01.2019

Запрошуємо до VI традиційного Святкового Фестивалю Колядок

Запрошуємо всіх мешканців та гостей нашої громади до традиційного Святкового Фестивалю Колядок, який відбудеться вже у 6-й раз на території Волоківської ОТГ, у приміщені Будинку Народної творчості та дозвілля, 10 січня о 12 годині. У фестивалі будуть брати участь багато вокальних колективів та хорів з усього Глибоцького району. Спеціальний гість - переможець шоу каналу 1+1 «Голос Країни 7» - Олександр Клеменко.

13:01 08.01.2019

Набув чинності закон про колективну власність на землю

Зокрема, Законом розширено можливості органів місцевого самоврядування і врегульовано передачу земель колективної власності ліквідованих колективних сільськогосподарських підприємств до комунальної власності.

11:59 04.01.2019

У 2019 РОЦІ ГРОМАДИ НАШОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЮТЬ 1 МЛРД. 236 МЛН. ГРН. ТРАНСФЕРТІВ

З 1 січня 2019 року 33 об’єднані територіальні громади Чернівецької області вийшли на прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом. Загалом громади нашої області отримають 1 млрд. 236 млн. грн. трансфертів, з них 760 млн. грн - освітньої субвенції, 221 млн. грн - медичної субвенції та 256 млн. грн базової дотації. Освітня та медична субвенції мають цільовий характер, а от базову дотацію громади використовують на власний розсуд.

11:46 04.01.2019

Понад 30 млрд грн державної підтримки регіонального розвитку передбачено у 2019 році.

7,7 млрд грн - Державний фонд регіонального розвитку. Кошти спрямовуватимуться на розбудову Нового освітнього простору у школах та дитсадках, будівництво та реконструкцію медичної, соціальної, культурної та спортивної інфраструктури. Обов’язковим при реалізації проектів є спрямування 10% коштів на об’єкти спортивної інфраструктури, 10% - на енергоефективні заходи для освітніх і медичних закладів, а також 0,5 млрд грн - для реалізації проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету». Вперше, у 2019 році, буде підтримано проекти без «твердої основи» – стартапи, які будуть реалізовуватися в громадах;

11:03 04.01.2019

Новорічний святковий концерт у Волоківській ОТГ

За гарною традицією, вже багато років підряд, перед Новим Роком, у Волоківській ОТГ організовують святковий концерт, де беруть участь найталановитіші мешканці громади. Концерт підготовили директор Будинку народної творчості та дозвілля Іван Семенюк,  художній керівник Народного інструментального ансамблю «Трандафір» Іван Боднар, і звичайно, за підтримки сільського голови Валентин Глопіна.

14:57 03.01.2019

ДО УВАГИ СІЛЬГОСВИРОБНИКІВ!

Новий рік приніс зміни в оподаткуванні. З 1 січня 2019 року Законом України №2628 від 23.11.2018р.  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»  внесено зміни у ст. 266 Податкового кодексу,

11:05 03.01.2019