Запрошення для шкіл у проект зі сталого розвитку “Збудуй своє майбутнє”

Хочете взяти участь у міжнародному літньому таборі зі сталого розвитку для підлітків? А втілити власний проект, що допоможе розв’язати проблему зі сміттям, енерго- чи водозбереженням, споживацькими звичками, захистом довкілля у вашому місті чи селі? Тоді приєднуйтесь до проекту для шкільної молоді “Збудуй своє майбутнє!”.

19:14 30.01.2019

101-річниця битви під Крутами

Є в українській історії події, які стали знаковими, символічними. Такою подією є героїчний шлях молодих захисників Української Держави, яка заявила світові, що вона хоче бути господарем у своїй хаті. У Волоківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено захід присвячений 101-річниці битви під Крутами, вшановлено світлу пам’ять загиблих молодих українських патріотів.

18:06 30.01.2019

Що змінилося у земельному законодавстві: 8 головних нововведень

З початку року земля перейшла у власність територіальних громад. Ключові зміни, які дозволять громадам ефективніше використовувати земельні ресурси, внесено в Земельний кодекс, в Закони України «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про Державний земельний кадастр».

13:41 29.01.2019

КІР, ВІТРЯНКА ЧИ КРАСНУХА: ЯK ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЗА ХВОРОБА ВРАЗИЛА ВАС АБО ВАШУ ДИТИНУ, ЯКЩО ВОНА СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ ЧЕРВОНИМИ ВИСИПАННЯМИ?

Кір, вітрянка або краснуха: як відрізнити їх один від одного. У 2018 році в Україні стався спалах кору, і поки що ситуація залишається невтішною. За даними Міністерства охорони здоров’я, з початку 2019 року понад 5000 осіб захворіли на кір. Не дивно, що люди панікують, побачивши у себе або своїх дітей на шкірі висип. Але як зрозуміти, що за хвороба вразила вас або вашу дитину, якщо вона супроводжується червоними висипаннями?

11:51 29.01.2019

«ПОМАНА ПО СВИНІ - PОMANA PORCULUI»: У ВОЛОКІВСЬКІЙ ОТГ ПРОВЕЛИ ДАВНІЙ РУМУНСЬКИЙ ОБРЯД

У селі Волока, Глибоцького району, 27 січня 2019р., вже вдруге провели давній румунський обряд-фестиваль “Pоmana porcului” – “Помана по свині”. По закінченю новорічно-різдв’яних свят волочани та гості села збираються на майдані біля Будинку культури на фестиваль. Місцеві напередодні заколюють порося, яке заважило 260-кілограм. На святі розпалили багаття, готували м`ясо, стейки, мамалигу, пекли картоплю і пригощали гостей глінтвейном.

12:27 28.01.2019

МЕДЗАКЛАДИ ЯКІ БЕРУТЬ ГРОШІ З ПАЦІЄНТІВ БУДУТЬ ПОЗБАВЛЕНІ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСУВАННЯ

НСЗУ (Національна служба здоров’я України) буде перевіряти кожну скаргу пацієнтів щодо вимагання грошей у медичних установах. Приводом для цього може стати навіть вимога здати кошти у благодійний фонд.

20:09 23.01.2019

Штрафи за порушення містобудівної діяльності зараховуватимуться до місцевих бюджетів

22 листопада Верховна Рада України ухвалила зміни до Бюджетного кодексу України (законопроект №9084 від 17.09.2018, за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64599). Зокрема, внесені зміни до статті 64 Бюджетного кодексу України, якими передбачено, що адміністративні штрафи та інші штрафні санкції, що накладаються виконавчими органами місцевих рад, зараховуються до відповідних місцевих бюджетів. Ці зміни вступають в силу з 1 січня 2019 року.

19:05 23.01.2019

У Валякузьминській ЗОШ пройшли заходи з нагоди відзначення 100- річчя Дня Соборності України.

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.             З нагоди відзначення Дня Соборності України в Валякузьминській школі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: уроки пам’яті, години спілкування «Моя Україна – єдина і неподільна». Організовано тематичні виставки у шкільній бібліотеці.  22 січня на тематичній лінійці учні разом із вчителями об’єдналися в живий «Ланцюг єдності» під гаслом: «Україна-єдина соборна держава».              Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди будуть шановані в Україні.

18:45 22.01.2019

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Це свято встановлене на честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Фактично, саме цей день є першим Днем Незалежності України. Другу дату можна вважати днем Відновлення Незалежності після тривалої окупації. Ця подія мала вагоме значення, так як вперше за всю історію, об’єднались споконвічні українські землі, ті землі, де завжди проживали українці, створивши соборну українську державу.

12:37 22.01.2019

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій

Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. За адресою https://subsidii.ioc.gov.ua українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

11:39 21.01.2019