ВЧИЛИСЯ ПИСАТИ ПРОЕКТИ

Об’єднані громади для вирішення соціально-економічних проблем вишуковують додаткові джерела фінансування, у тому числі і кошти програм, що фінансуються з державного бюджету.

20:46 18.03.2018

Представники громад Чернівецької області відвідали Вінничину

Представник нашої громади Пентелейчук Валентин, 12-13 березня 2018 р. взяв участь у навчальному візиті на Вінничину, який відбувся за підтримки програми «U-LEAD з Європою» для  представників об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.

20:39 18.03.2018

Інфраструктурна субвенція, яка надана ОТГ державою, використана досить ефективно!

"Створена однієї з перших ОТГ Чернівецької області, єдина громада, яка за кошти державної інфраструктурної субвенції розпочала нові будівництва і за два роки успішно завершує перший з об`єктів; це такий потрібний громаді дитячий садочок! Громада повірила в успіх реформи, незворотність її проведення! Майже всі кошти, витрачені на садочок, - це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. З приємність доводиться констатувати: інфраструктурна субвенція, яка надана ОТГ державою, використана досить ефективно!" - наголосив заступник Голови Обласної Державної Адміністрації Василь Гостюк

18:14 17.03.2018

Волоківськa ОТГ підписала Угоду про партнерство з громадою Хенцешть, Сучавського повіту, Румунія.

2 березня 2018 року між головою Волоківської ОТГ (Глибоцький район, Чернівецька область, Україна)  та головою громади Хенцешть (Сучавський повіт, Румунія) було підписано Угоду про партнерство. Предметом цієї угоди є встановлення довгострокової та взаємовигідної співпраці та партнерства в галузі економіки, освіти, культури, туризму, спорту та збереження навколишньої середовища.

15:32 03.03.2018