Вітаємо учнів ОЗО Волоківського ліцею - переможців ІІ етапу всеукраїнських олімпіад

Наші учні, всупереч труднощам, продовжують здобувати перші місця на конкурсах та олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб глибоко розбиратися в темах, не соромляться ставити додаткові питання й шукати авторитетні джерела інформації. А педагоги нашого ліцею підтримують і допомагають своїм учням у всьому! Сьогодні ми ділимося з вами перемогами  у ІI етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році:

12:00 24.01.2023

До уваги керівників виробничих підприємств, бізнес структур, підприємців, державних установ та мешканців громади

Відповідно до розпорядження Міненерго в усіх регіонах країни будуть проведені виміри електричного навантаження у режимні дні. Тобто, у такий день в регіоні не будуть здійснюватися погодинні відключення за графіками. У цей день буде проведено виміри погодинного активного навантаження у споживачів, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання області на цей час. Режимний день в Чернівецькій області буде проведено 26 січня (якщо не відбудеться змін). Тобто у наступний четвер області не надаватимуть лімітів споживання, відтак відключень за графіками не буде. Відключення можливі лише у зв'язку із аварійними ситуаціями в мережах.

08:44 23.01.2023

З Днем Соборності України

Вітаємо жителів громади з Днем Соборності, з днем єднання українських земель. Бажаємо довгоочікуваного миру,  щастя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокої. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!

09:02 22.01.2023

Актуально! До уваги керівників підприємств, установ, організацій Буковини!

Південно-Західне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці інформує: Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві,  затверджений Постановою КМУ від 17.04.2019 №337 зазнав суттєвих змін через приєднання Фонду соціального страхування України до Пенсійного фонду України  з набуттям чинності з 01 січня 2023 року Закон України від 21.09.2022 № 2620-X «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та затвердження Постанови КМУ від 02.12.2023 №1350 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

15:00 21.01.2023

Робота на Буковині: кому пропонують найвищу заробітну плату

У Чернівецькій області зареєстровано майже 400 актуальних вакансій, більшість з них у м.Чернівцях. Серед них одна пропозиція роботи на 50 тис грн., дві на 30 тис.грн, одна вакансія  – 23 тис.грн, на 8 пропозицій роботи – 20 тис.грн.

14:59 20.01.2023

Волоківська ТГ отримала гуманітарну допомогу для облаштування «Пункту Незламності»

11 громад отримали гуманітарну допомогу для облаштування «Пунктів Незламності», серед них і наша громада. Їх передали у рамках  реалізації Меморандуму про співпрацю між Благодійним фондом «Волонтерський рух Буковини» та Чернівецькою обласною радою. Намети  з пічками використають для облаштування «Пунктів Незламності», а також встановлять у місцях перетину кордону, щоб люди могли зігрітися та  перечекати у випадку негоди.

10:50 19.01.2023

В Україні нові правила військового обліку

З початку року в Україні набув чинності новий порядок взяття на військовий облік. Тепер призовникам потрібно ставати на облік з 16, а не з 17 років, і, ймовірно, колись це можна буде зробити через додаток «Дія» (поки невідомо, коли запрацює така функція). Ще одна новація – військовозобов'язаних прийматимуть на роботу чи навчання лише після підтвердження перебування на обліку. Докладніше – на інфографіці «Слово і діло».

12:30 18.01.2023

Увага! Важливі цифри та дати в січні для платників податків

В Україні всі фізичні особи-підприємці (ФОП), які самостійно здійснюють господарську діяльність, повинні обов'язково проводити бухгалтерський облік та своєчасно сплачувати податки. Інакше, за несвоєчасну сплату, нараховуватиметься штраф.

09:20 17.01.2023