Чернівецька область, Глибоцький район

Новини громади

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖЕРА

1 листопада у всьому світі відзначають професійне свято проектних менеджерів - Міжнародний  день проектного менеджера. Україна – не виняток. В нашій державі кількість великих успішних проектів з кожним роком зростає, і все більше людей виявляються залученими в цю сферу  діяльності. Отже, хто ж таке проектний менеджер? Поняття достатньо нове, що прийшло до нас порівняно недавно, з появою умов для ведення бізнесу. Люди цієї професії відповідають за  успішну реалізацію будь-яких проектів, правильне ведення робочих процесів, організацію праці на  всіх стадіях. Не складно здогадатися, що така відповідальність і напружена розумова діяльність вимагає величезних фізіологічних і часових витрат. Саме тому, посада проектного менеджера надзвичайно цінується і всіляко заохочується. Відзначення цього дня на державному рівні, звичайно, не завжди є таким значним, як хотілося б. Але ось на рівні компаній, в яких працюють представники цієї професії, все проходить набагато цікавіше. Проводяться корпоративні вечірки, круглі столи, дискусії - обміни ідеями, кращі працівники нагороджуються преміями.

11:21 01.11.2018

ФОРУМ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

«Немає щастя без свободи, свободи – без самоврядування, самоврядування – без конституційності, конституційності – без моралі, й жодного з цих великих благ – без сталості і ладу».

22:06 31.10.2018

”Повага до народних та культурних традицій”

31 жовтня 2018 року Волоківську ЗОШ І-ІІІ ступенів Волоківської ОТГ відвідала делегація освітян повіту Прахова (Румунія) на чолі з координатором проекту п. проф. Еуженом Ніца.

21:38 31.10.2018

ВІДЗНАЧЕННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

Протягом жовтня 2018 року в Грушівському НВК було проведено ряд заходів щодо відзначення пам’яті жертв фашизму, а саме: класні керівники провели годину історичної пам’яті «Зоряний вінок пам’яті» для учнів 5-9 класів.

11:39 31.10.2018

Правила превенції африканської чуми свиней (АЧС) на господарствах

В зв’язку з напруженою ситуацією та можливим масовим зараженням худоби, фермерам нагадують як не допустити поширення чуми у господарствах. Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, минулої п’ятниці на Буковині зареєстровано перший за сезон випадок африканської чуми свиней. В зв’язку з напруженою ситуацією та можливим масовим зараженням худоби, фермерам нагадують як не допустити поширення чуми у господарствах.

13:04 29.10.2018

Виробники весільної столиці Буковини – не пропустіть таку нагоду!

З 4 по 6 листопада 2018 року в київському виставковому центрі «Парковий» відбудеться унікальне в своєму роді захід: третя виставка весільних суконь EXPO Wedding Fashion Ukraine, яке збере під одним дахом кращих українських дизайнерів весільних суконь і покупців з усього світу.

10:53 29.10.2018

SEARA DE CREATIE A ACORDEONISTULUI MIHAI DIACONU

65 de ani! E mult sau putin? E o varsta infloritoare pentru acei ce sfideaza timpul, ramanand tineri cu sufletul si activi, plini de energie si dragoste pentru vocatia ce le-a intinerit inima pe parcursul acestei perioade, dupa o viata trepidanta, incarcata de succese si frumoase impliniri, demonstrand inca o data ca muzica e vioara sufletului, e tineretea fara batranete. Or, muzica virtuosului acordeonist Mihai DIACONU din romaneasca comuna Voloca pe Derelui, raionul Hliboca,  e ca vinul francez, cu cat e mai vechi, cu atat e mai gustos, dupa cum a constientizat cel mai de frunte gospodar al localitatii – primarul Valentin Hlopina, un mare sustinator al talentelor autentice si nu numai.

10:26 29.10.2018

День визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

08:53 27.10.2018

Шкільний ярмарок у Валякузьминській ЗОШ

З 22 по 26 жовтня 2018 року у Валякузьминській ЗОШ проходив Тиждень українознавства. Завершальним етапом даного Тижня являється проведений благодійний шкільний ярмарок. Вчитель українознавства Котик Д.І. склала сценарій та організувала хід ярмарку . Вчителі та учні школи надавали посильну допомогу та дуже гарно й артистично виступили. Батькам велика дяка за підтримку наших починань, за взаєморозуміння. Врятує світ краса - Завжди так говорили. Тепер врятує світ лиш доброта, Бо однієї вже краси занадто мало. Тож люди на Землі, Спішіть добро творити, Щоб нам не згинути у морі зла, Щоб кожен міг серед краси прожити У царстві справедливості й добра. Валякузьминський шкільний ярмарок справляє незабутнє враження !!!!

18:41 26.10.2018