Чернівецька область, Глибоцький район

Новини громади

день Святого Миколая

Надзвичайно душевне свято організували вчителі Валякузьминської ЗОШ разом із бібліотекарем села Меус В.Г. В день Святого Миколая. Учні 6 класу показали виставу, яку із захопленням дивились школярі. Учні 2 класу отримали в подарунок книжечки від бібліотекаря,  а всі інші учні молодшої ланки солодкі подарунки від старшокласників

17:17 21.12.2017

Здоровим бути модно

28 вересня 2017 року до Волоківської ЗОШ завітали з лекцією "Здоровим бути модно"  Юдицький Сергій Веніамінович –  дитячий лікар – інфекціоніст обласного центру профілактики та боротьби зі Снідом, та Турецький Василь Вікторович – інспектор сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, капітан поліції.

18:30 29.09.2017

Святкування свята "Дня дошкілля"

Дошкільний вік- один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління.В дитячому садку формуються основи світосприйняття , здоров'я дитини, любові до природи, навколишнього світу, любові до рідної Батьківщини - України.

16:11 29.09.2017

21 ВЕРЕСНЯ НА РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ВОЛОКІВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ «ДЕНЬ ВРОЖАЮ».

Таке особливе свято було організоване у Волоківській об’єднаній територіальній громаді до якої окрім села Волока входить також Валя Кузьмина та Грушівка вже втретє. Було приємно бачити на даному заході таку велику кількість школярів, яких супроводжували батьки, молодь та людей похилого віку. Школярі влаштували ярмарок, на якому продавали власноруч приготовлені страви, картини вишиті бісером, малюнки намальовані акварельними фарбами, і навіть дерев'яний настінний годинник. Відвідавши захід, можна повністю погодитись зі словами голови ОТГ Валентина Глопіни, що свято вдалося. Також у громаді багато художніх колективів, які діють на базі будинку культури, і всі вони виступали на святі. Голова громади Валентин Глопіна відзначив: «До цьогорічного свята були залучені абсолютно всі установи громади: Волоківська школа, Грушівський НВК, Валя Кузьминська школа, сільська рада, священики. До свята за рахунок коштів громади було відремонтовано приміщення будинку культури. З цієї точки зору я вдячний процесові децентралізації, оскільки за останні 20 років ніякого ремонту в приміщенні не проводилось, а за цей рік ми здійснили чудовий ремонт. Хотілося б висловити слова подяки всім учасникам даного заходу та запевнити всіх, що традиції громади ми будемо розвивати, виховувати та передавати молодому поколінню».

15:01 22.09.2017

Україна - в серці кожного

19 серпня в клубі с. Валя Кузьмин відбувся святковий концерт, присвячений 26-й річниці Незалежності України. Крім клубних колективів, в концерті взяли участь і запрошені майстри сцени. Це колектив народної музики будинку культури с. Чагор під керівництвом  зав. клубом Габора В.С.,а також відомого в нашому краї виконавця,соліста-співака Довбенчука В.І.Також була організована тематична книжкова виставка. На концерт були запрошені голова ОТГ Глопіна В.І,  староста села Джуряк О.К. та всі охочі громадяни села.

12:18 23.08.2017