Новини громади

Какие нововведения ждут школьников и учителей с 1 сентября

Дата створення: 12:32 30.08.2017

Министерство образования и науки продолжает вносить революционные изменения в учебный процесс.

Україна - в серці кожного

Дата створення: 12:18 23.08.2017

19 серпня в клубі с. Валя Кузьмин відбувся святковий концерт, присвячений 26-й річниці Незалежності України. Крім клубних колективів, в концерті взяли участь і запрошені майстри сцени. Це колектив народної музики будинку культури с. Чагор під керівництвом  зав. клубом Габора В.С.,а також відомого в нашому краї виконавця,соліста-співака Довбенчука В.І.Також була організована тематична книжкова виставка. На концерт були запрошені голова ОТГ Глопіна В.І,  староста села Джуряк О.К. та всі охочі громадяни села.

Україна відзначає День Державного Прапора.

Дата створення: 11:26 23.08.2017

В Україні в середу, 23 серпня, відзначається День Державного Прапора. Свято встановлено згідно з указом Президента від 23 серпня 2004 року для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

Розпочато будівництво сучасного мініфутбольного майданчика в селі Волока

Дата створення: 10:55 23.08.2017

З Божою допомогою, 22 серпня 2017 року розпочато будівництво сучасного мініфутбольного майданчика в селі Волока. Кошти на цей вкрай потрібний громаді спортивний об’єкт передбачив з фонду соц-економ ровитку депутат 203 виборчого округу Тіміш Григорій Іванович. Дякуємо пану депутату ВРУ у тому що слова не розходяться з ділом!

В УЖГОРОДІ РОЗПОВІЛИ ПРО ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ.

Дата створення: 09:24 23.08.2017

17 та 18 серпня 2017 року у місті Ужгород відбувся семінар-нарада на тему «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації». Від Волоківської об’єднаної територіальної громади участь приймав соціальний працівник Головач Валентин Миколайович. Під час семінару відбулось кілька тематичних дискусій на кшталт: надання послуг з соціальної підтримки та організації прийому громадян за місцем проживання, що таке «case management», захист прав дітей, та контроль за дотриманням законодавства.

Кооперативы — светлое будущее для фермеров

Дата створення: 15:20 15.08.2017

Фермера Ивана Хомляка из села Лосятин Киевской области уже давно не беспокоят новости о растущей безработице в сельской местности. Он выращивает клубнику, а его семейная ферма считается одним из самых успешных предприятий в регионе. Секрет прост — Хомляк является членом кооператива «Ягодный край». Он и его коллеги по полю, объединившись, смогли купить современную холодильную камеру и высокоурожайный посевной материал.

Формат Світового кафе як інструмент розвитку громади

Дата створення: 14:58 15.08.2017

Робота з громадами передбачає обговорення певних проблем чи питань. У переважній більшості випадків для цього використовуються традиційні, зазвичай не дуже дієві, підходи, наприклад, наради, під час яких учасники пасивно сприймають інформацію. У кращому разі відбувається дискусія, коли охочі можуть висловитися, але не завжди така розмова втримується у визначеному руслі.

Представники наших громад відвідали Миколаївщину. Чернівці – Южноукраїнськ – Коблеве – Чернівці.

Дата створення: 16:45 03.08.2017

Цю південну область буковинці вибрали не випадково. Понад місяць тому делегація з Миколаївщини побувала в нашому краї і представники обох областей знайшли чимало спільного й цікавого і в співпраці з місцевими громадами, і в питаннях соціальної відповідальності бізнесу.