Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Новини громади

Заходи з енергозбереження у сфері електропостачання

Дата створення: 10:09 21.04.2017

У всьому світі, на даний час, питання енергозбереження постає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.

«Христос Воскрес! Воскресне Україна»

Дата створення: 17:43 19.04.2017

У Чернівцях у обласному музеї архітектури та побуту відбулося мистецьке фольклорно-етнографічне свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна», котре уже за доброю традицією збирає гостей з усієї Буковини на спільне свято народного звичаю.

Найщиріші вітання з Великоднем - Воскресінням Христовим! Нехай Бог оберігає Вас та Ваші родини!

Дата створення: 09:00 16.04.2017

Свято Великодня дарує нам світло і надію. Змушує замислитися над тим, як ми живемо і як прагнемо жити далі. У ці дні ми просимо очищення від неправди, ворожнечі і несправедливості. І водночас просимо собі і родинам Божої підтримки, захисту від зла і життєвих незгод.

СІЛЬСКА РАДА ВДЯЧНА ПІДПРИЕМЦЯМ С. ВОЛОКА ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ, ЗА ДОБРОЧИННІСТЬ ТА ЛЮДЯНІСТЬ

Дата створення: 13:04 14.04.2017

Від імені Волоківської сільскої ради дякуем всім доброчинцям, висловлюємо Вам щиру вдячність за небайдужість, за Вашу вкрай необхідну допомогу продуктами харчування, яка буде передана для харчування хворим, незахищеним верствам населення, та потребуючим мешканцям. Дякуємо вашому благодійному вчинку напередодні Великодніх свят!

Колективи закладів культури та освіти Волоківської об’єднаної територіальної громади запрошують

Дата створення: 10:05 14.04.2017

Колективи закладів культури та освіти Волоківської об’єднаної територіальної громади запрошують всіх бажаючих брати участь 18 квітня 2017 року, 13:00 на території музею просто неба м.Чернівці, у Соціально культурній акції «Село на нашій Україні – неначе писанка…» у рамках обласного місцевого свята «Христос воскрес! Воскресне Україна!»

ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Дата створення: 09:47 12.04.2017

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

Ямковий ремонт доріг 2.0

Дата створення: 09:36 10.04.2017

Господарі с.Волока продовжують своїми силами латати ями на дорогах громади, навіть поза робочий час. Безпірно що їм не байдужий стан речей у рідному селі, особливо на дорогах громади, але чому заплативши податки і акциз якій закладений у кожний літр пального, вони мають робити «чужу роботу»… Волоківська сільска рада вдячна небайдужим мешканцям села.

"Чисто не там, де часто прибирають, чисто там, де не смітять!"

Дата створення: 14:42 05.04.2017

Нерідко можна побачити, як хтось викидає мішок сміття на лісову галявину, в придорожні кущі, на берег річки, а то й у воду. При цьому може щиро вважати, що нічого страшного не робить – мовляв, у природі все рано чи пізно розкладеться. У природі й насправді все колись розкладеться, питання лише –коли? Строки розкладу тут приблизні – адже більшість штучних матеріалів, таких як сучасні полімерні матеріали (сировина для упакування, одноразового посуду, електротоварів, одягу та взуття тощо), з’явилися на світ всього кілька десятків років тому – і тому достеменно невідомо, як вони поводитимуть себе в якості відходів. Те саме стосується й рослинних решток, і навіть харчових відходів. Отже, сміття, викинуте кудись поза сміттєвий бак, приречене залишатись в середовищі тривалий час – роками, десятиліттями, а то й століттями. При цьому воно не лише псуватиме естетичний вигляд лісової галявини, парку чи узбіччя вулиці. Сміття отруює землю під собою, оскільки містить токсичні речовини, що виділяються з пластиків, металевих предметів, електричних приладів, батарейок та іншого сміття під впливом спеки, вологи й інших природних чинників. Харчові відходи приваблюють та сприяють розмноженню щурів та мишей, які, в свою чергу, є носіями небезпечних, навіть смертельних хвороб. Хвороби зі сміттєзвалищ розносять також птахи, собаки та кішки.

В урочищі Варниця відбулась поминальна панахида та траурний мітинг. Ні одна з сторінок історичної правди, написаною кров'ю буковинців не має загубитися.

Дата створення: 13:36 03.04.2017

1 квітня 2017 року виповнилося 76 років з часу трагічних подій, що відбулися 1 квітня 1941 року в урочищі "Варниця", неподалік села Біла Криниця, Глибоцького району, Чернівецької області. Тоді радянські прикордонники відкрили вогонь по колоні людей, що намагалися мирно перейти з СРСР до Румунії. Тоді, у 41-му, селяни-буковинці – переконалися у фальшивості заяв про захист інтересів простих людей у тоталітарному суспільстві. Вони стали заручниками двох великодержавних ідеологій, втілювачі яких, задля досягнення своєї мети, не рахувалися з людським життям.  

Подяка господарям села Волока.

Дата створення: 14:21 30.03.2017

Не дочекаюсь реакції Укравтодору, Господарі с.Волока взялися за ямковий ремонт доріг. Волоківська сільска рада вдячна небайдужим громадянам і закликає Всіх мешканців громади до покращення стану інфраструктури та до благоустрою села.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH