Чернівецька область, Глибоцький район

Новини громади

«Тиждень милосердя й доброти»

В Волоківській школі з 26 по 30 березня пройшов «Тиждень милосердя й доброти» під час якого були проведені наступні заходи: - конкурс творчих робіт «Доброта врятує світ» для учнів 6-7 класів; - акція «Долоньки доброти»; - виховні заходи «Співчуття і милосердя» (1-4 класи), «Добро починається з тебе» (5-8 класи), «Милосердя й доброта – людства два крила» (9-11 класи); - конкурс плакатів «Доброта і милосердя»; - практичним психологом школи проведено тренінгове заняття «Поспішай робити добро»; - учнями 3-х класів була створена Скарбничка добрих справ; - Членами УР школи був проведений Урок добра: «Добро починається з тебе», під час якого вони виготовляли з дітками янголяток добра, пояснювали їм у чому полягає суть доброти, як робити добрі справи, які будуть результати т. і. Учні 5-го класу разом з класним керівником реалізували проект «Твори добро,бо ти - Людина».Під час цього проекту вони постаралися зробити якомога більше добрих та корисних справ, а саме: доглядали за квітами у школі, поливали їх, відвідали шкільну бібліотеку та допомагали бібліотекарю реставрувати старі книжки, зробили порядок у бібліотеці, брали участь у благодійній акції «Назустріч мрії», а вкінці гарно оформили весь матеріал у формі презентації. Учні Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст. підтримали проект Благодійного фонду «Сильні духом» та провели всеукраїнську щорічну благодійну акцію «Назустріч Мрїї VI» з метою збору коштів для підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру. Також проведені «Уроки добра» під час яких учні ознайомилися з життям дитячого реабілітаційного центру позитивної психології «Казковий світ» та малювали головний символ акції «Ангелік».

13:37 02.04.2018

Тиждень української літератури у Валякузьминській школі

З 19 по 23 березня 2018 року проходив Тиждень української літератури у Валякузьминській школі (далі – Тиждень), який мав на меті: донести до учнів красу і багатство української літератури; популяризувати українське слово; поновлювати словниковий запас школярів; збагачувати знання школярів, розширювати їх творчі можливості шляхом виявлення обдарованих дітей; донести до учнів красу і велич слова Т. Г. Шевченка; виховувати любов до літератури та творчості Великого Кобзаря. Тиждень відбувся за планом, з яким учні були ознайомлені заздалегідь, щоб краще підготуватись. Розпочався Тиждень тематичною лінійкою, на якій адміністрація школи урочисто оголосила про його відкриття, ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і вчителів.  Бібліотекарем школи Котик Д.І. було організовано книжково-ілюстративну виставку «Українська література ХІХ-ХХІ». Класні керівники провели виховні години на тему «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».  У наполегливій боротьбі та захоплюючій атмосфері пройшов брейн-ринг «Я – літературознавець» між учнями 8 класу, де перемогу здобула команда «Мисливці за вдачею». Найерудованішими гравцями стали Богданюк О. та Штефанович О. Літературний турнір, проведений вчителем-філологом Мойсюк Н.Д., мав на меті донести до учнів красу і багатство української літератури.  Кожен бажаючий мав можливість відвідати урок у 6 класі вчителя-філолога Генкул Р.Б. на тему «Всеволод Нестайко – визнаний у світі український дитячий письменник. Пригодницька повість «Тереодори з Васюківки». На уроці діти мали можливість: ознайомитися із життям і творчістю В. Нестайка, розкрити особливості твору, його пригодницький характер; розвивати навички виразного читання та переказу прозового твору, формувати вміння аналізувати поведінку героїв, їхні вчинки, вміння толерантно й аргументовано доводити свою думку; виховувати позитивні риси характеру, активну життєву позицію та оптимістичний світогляд.

13:28 02.04.2018

Привітання з Днем народження голови Волоківської обеднанної територіальної громади, Глопіну Валентина Івановича

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди, добробуту і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

10:04 27.03.2018

Оголошення

30 березня 2018 р., голова Глибоцької районної державної адміністрації Придій Георгій Васильович проведе особистий прийом громадян, починаючи з 14:00 у приміщенні Волоківської сільської ради.

09:43 27.03.2018

Волокськи господарі, завоювали третє місце у конкурсу "Хорова священна музика"

Чоловічий хор церкви св. Миколая з села Волока 23 березня 2018 року брав участь у першому випуску конкурсу “Concursul coral de muzica sacra”("Хорова священна музика") в Ботошанах, Румунія. У категорії 3-4 голоса, волокськи господарі на чолі з диригентом Іон Ботнар, завоювали третє місце та грошовий приз.

18:08 26.03.2018