Новини громади

«ЗЕМЛЯ У НАС ОДНА» - у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 15:12 23.03.2018

Чого хвилюються народи, І люди замишляють зло? Хто їм сказав: "Вінець природи"? Хіба для них її чоло? (Л. Костенко)

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 19:30 21.03.2018

Порядок денний 36 сесії Волоківської ОТГ від 22.03.2018 року

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 17:00 21.03.2018

ВЧИЛИСЯ ПИСАТИ ПРОЕКТИ

Дата створення: 20:46 18.03.2018

Об’єднані громади для вирішення соціально-економічних проблем вишуковують додаткові джерела фінансування, у тому числі і кошти програм, що фінансуються з державного бюджету.

Представники громад Чернівецької області відвідали Вінничину

Дата створення: 20:39 18.03.2018

Представник нашої громади Пентелейчук Валентин, 12-13 березня 2018 р. взяв участь у навчальному візиті на Вінничину, який відбувся за підтримки програми «U-LEAD з Європою» для  представників об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Інфраструктурна субвенція, яка надана ОТГ державою, використана досить ефективно!

Дата створення: 18:14 17.03.2018

"Створена однієї з перших ОТГ Чернівецької області, єдина громада, яка за кошти державної інфраструктурної субвенції розпочала нові будівництва і за два роки успішно завершує перший з об`єктів; це такий потрібний громаді дитячий садочок! Громада повірила в успіх реформи, незворотність її проведення! Майже всі кошти, витрачені на садочок, - це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. З приємність доводиться констатувати: інфраструктурна субвенція, яка надана ОТГ державою, використана досить ефективно!" - наголосив заступник Голови Обласної Державної Адміністрації Василь Гостюк

Мешканці Волоки встановили додаткове вуличне освітлення за власні кошти.

Дата створення: 12:53 16.03.2018

Спільний міні-проект громади і влади реалізували у Волоківській ОТГ з жовтня 2017-го по березень 2018-ий.

Волоківськa ОТГ підписала Угоду про партнерство з громадою Хенцешть, Сучавського повіту, Румунія.

Дата створення: 15:32 03.03.2018

2 березня 2018 року між головою Волоківської ОТГ (Глибоцький район, Чернівецька область, Україна)  та головою громади Хенцешть (Сучавський повіт, Румунія) було підписано Угоду про партнерство. Предметом цієї угоди є встановлення довгострокової та взаємовигідної співпраці та партнерства в галузі економіки, освіти, культури, туризму, спорту та збереження навколишньої середовища.

Волоківська ОТГ розпочала роботу з розробки власної стратегії розвитку громади.

Дата створення: 15:09 01.03.2018

27 лютого Волоківська ОТГ розпочала роботу з розробки власного стратегічного плану. На першій зустрічі були присутні актив громади: вчителя, працівники культури, депутати, представники виконавчого комітету ОТГ, представники бізнесу, не байдужі мешканці.