Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Новини громади

ВІДВІДИНИ - ВІДКРИТТЯ ВОЛОКІВСЬКОЇ ОБ"ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ...

Дата створення: 15:44 02.06.2017

На другий день після круглого столу щодо реформування місцевого самоврядування в Україні, що проходив 30.05.2017 р. в Чернівцях,- відбувся запланований візит у ВОЛОКІВСЬКУ ОТГ представницької делегації у складі народних депутатів М. Бурбака і М. Федорука, працівників профільного комітету ВРУ та Мінрегіонбуду. В програмі перебування візит до перлини архітектури Буковини, однієї із найстаріших церков Буковини, - Святомиколаївської Церкви у с. Волока. Спільна молитва із священником Іоном Гордою у супроводі церковного хору( майже, як сніданок, за день до загальнонаціонального), пішохідно-автомобільна екскурсія по маршруту Волока-Валя Кузьмина. Переконались на місці, як за допомогою (пані Л. Даменцової - для гості це було приємним сюрпризом) можна за один рік збудувати новий корпус дитячого садочка в селі Валя Кузьмина, а на другий здати під ключ, (якщо виділять заплановану частину інфрастутурної субвенції) і підготувати до школи 50 майбутніх першокласників. Особлива подяка нашим шановним гостям і з Мінрегіонбуду, і з комітету по місцевому самоврядування: без їх ініціативи, підтримки і власної участі ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ так і залишилась би у мріях "теоретиків і батьків" реформування. Порадували діти - юні таланти Волоківської ЗОШ: у колоритних національних румунських костюмах вони майстерно декламували і виконували пісні як румунською так і українською мовами, запально грали на музичних інструментах. Столичні гості пройшлись охайними і чистими вулицями Волоки та Валя Кузьмина, відвідали магазин-салон "Радуга", але жалкували, що не змогли потрапити всередину хоча б одного із десятка цехів і на власні очі побачити, як народжується "біла хмаринка" - весільне плаття. І, як побажання на майбутнє, запропонували продумати: "А чи не варто Волоку перетворити у туристичну "Весільну столицю" України?" Відкрити Волоку і Валя Кузьмина для світу, як в свій час відкрилась Японія, і перейти від політики "закритості" до політики "відкритості" та в такий спосіб допомогти місцевим підприємцям вийти на нові ринки збуту, а отже й посприяти подальшому зміцненню і процвітанню об"єднаної громади? Саме в цей день і майже одночасно меморіал-поховання загиблих у першій світовій війні вояків в с. Валя Кузьмина відвідав Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Хорватія в Україні пан ТОМІСЛАВ ВІДОШЕВІЧ.

Sarbatoarea Hramului la Voloca

Дата створення: 14:34 25.05.2017

22 травня 2017р., у центрі Волоківської ОТГ відбувся святковий концерт до «Дня села Волоки», яке святкують кожного року за давньою традицією до дня Храму у Волоці  в день Святого Миколая. Концерт під відкритим небом відбувся після святкової служби у церкві.

lUNI 22.05.2017 LA ORELE 13:00 VA INVITAM LA CONCERT DE HRAM IN VOLOCA

Дата створення: 16:01 21.05.2017

Сьогодні вшановуємо пам'ять вбитих та закатованих

Дата створення: 15:59 21.05.2017

Сьогодні вшановуємо пам'ять вбитих та закатованих українців - жертв політичного терору радянської влади. В жорна безжальної репресивної машини потрапили сотні тисяч людей. Майже в кожній українській родині можна знайти відбитки тих страшних подій. Ці рани не загоюються ніколи. Ми, нащадки, маємо зробити все, щоб Україна XXI століття була вільною та мирною.

Продовжуються будівельні роботи на об’єктах Волоківської ОТГ

Дата створення: 10:35 19.05.2017

             Ми раді повідомити, що продовжуються будівельні роботи на об’єктах дитячого навчального закладу «Веселка» в с. Валя Кузьмина, та ФАП с. Грушівка Волоківської ОТГ. За минулий рік було зроблено багато роботи; підготували та провели планування ділянок, збудували фундаменти, помурували стіни будівель, звели дахі та покрили іх металочерепицею.

ЄВРОПА ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ!

Дата створення: 17:02 11.05.2017

              В той час, як Україна на всіх парах наближає надання її громадянам безвізового режиму з ЕС, а у Великобританії вже давно виготовляють із пластикових пляшок гранули асфальту - на височині 248.00 м, що у місцевості "Скінка" на перетині кордону трьох сіл: Коровія-Великий Кучурів-Волока на відстані 8 510 м до центру Чернівців (Ратуші), абсолютно безперешкодно і цілком рукотворно, без дотримання жодних санітарно-екологічних норм виростає чергове, невідомо яке по рахунку, "сучасне" сміттєзвалище і видно його як із землі, так і з космосу. У шанці та просто на поля, в урочище, внизу якого стина коровійських вівчарів, скидають будівельне сміття, склотару і пластикові пляшки та все, що заважає на обійстях "хазяйновитих" місцевих господарів. Картон, залишки паперу і, навіть, пластикові пляшки вітром розносить по пайових землях ОТГ Волока.

Підтримайте Волоківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, у проекті «Клич друзів – граймо разом! – 2017» від "Фонду Кличко".

Дата створення: 12:52 26.04.2017

Фонд Кличко оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення 10 дитячих спортивних майданчиків для школярів 6-18 років. До участі запрошуються усі загальноосвітні школи України.

26 квітня 1986 року назажди залишило трагічний слід в історії нашої планети.

Дата створення: 11:35 26.04.2017

Чорнобиль для України – це незагоєні біль, пам'ять багатьох поколінь й постійні випробування.

«Бережіть енергію! Не паліть гроші дарма!»

Дата створення: 10:33 21.04.2017

за нових умов, можна розділити на чотири напрями:

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH