Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Новини громади

Profesorul Nicolae Mintencu din regiunea Cernauti a primit mentiunea Parlamentului de la Kiev „Pentru merite deosebite”

Дата створення: 12:37 27.02.2018

Nicolae Mintencu, profesor emerit al Ucrainei, etnic român, rapsod popular din Voloca pe Derelui, regiunea Cernauti, a primit  mentiunea Parlamentului ucrainean (Rada Suprema) pentru „Merite deosebite fata de poporul Ucrainei” în promovarea valorilor culturale si învatamântului.

Скільки метрів повинно бути до межі, якщо сусід будує новий будинок, садить дерева чи створює інші об’єкти?

Дата створення: 19:27 21.02.2018

І, як правило, причиною, погіршення стосунків стала нова будівля чи дерево, яке з’явилося прямо на спільні межі. На прохання трохи відступити від паркану, часто можна було почути тільки незгоду, що і переходило у затяжні спори та сварки.

Закінчення Зимових Свят

Дата створення: 12:19 29.01.2018

  28 січня у селі Волока відмічалось закінчення Зимових Свят, яке проходило у центрі села. Мешканцями села та працівниками Волоківської сільської ради на чолі з сільським головою було порізано свиню, якою потім пригостили всіх бажаючих. Гаряче вино та жива народна музика стали запорукою хорошої атмосфери та настрою цього дня.

22 січня День Соборності України

Дата створення: 12:18 29.01.2018

22 січня до Дня  соборності України у Валякузьминській

день Святого Миколая

Дата створення: 17:17 21.12.2017

Надзвичайно душевне свято організували вчителі Валякузьминської ЗОШ разом із бібліотекарем села Меус В.Г. В день Святого Миколая. Учні 6 класу показали виставу, яку із захопленням дивились школярі. Учні 2 класу отримали в подарунок книжечки від бібліотекаря,  а всі інші учні молодшої ланки солодкі подарунки від старшокласників

ФК Волока Чемпіон Глибоцького району з футболу та володар Суперкубка з футболу глибоцького району.

Дата створення: 17:45 30.10.2017

ФК «Ст. Вовчинець» та ФК «Волока» розіграли останній   трофей сезону 2017 року.

День громадян похилого віку

Дата створення: 18:45 29.09.2017

     Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН від 14.12.1990р. №45/106 міжнародна спільнота

Здоровим бути модно

Дата створення: 18:30 29.09.2017

28 вересня 2017 року до Волоківської ЗОШ завітали з лекцією "Здоровим бути модно"  Юдицький Сергій Веніамінович –  дитячий лікар – інфекціоніст обласного центру профілактики та боротьби зі Снідом, та Турецький Василь Вікторович – інспектор сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, капітан поліції.

Святкування свята "Дня дошкілля"

Дата створення: 16:11 29.09.2017

Дошкільний вік- один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління.В дитячому садку формуються основи світосприйняття , здоров'я дитини, любові до природи, навколишнього світу, любові до рідної Батьківщини - України.

21 ВЕРЕСНЯ НА РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ВОЛОКІВСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ «ДЕНЬ ВРОЖАЮ».

Дата створення: 15:01 22.09.2017

Таке особливе свято було організоване у Волоківській об’єднаній територіальній громаді до якої окрім села Волока входить також Валя Кузьмина та Грушівка вже втретє. Було приємно бачити на даному заході таку велику кількість школярів, яких супроводжували батьки, молодь та людей похилого віку. Школярі влаштували ярмарок, на якому продавали власноруч приготовлені страви, картини вишиті бісером, малюнки намальовані акварельними фарбами, і навіть дерев'яний настінний годинник. Відвідавши захід, можна повністю погодитись зі словами голови ОТГ Валентина Глопіни, що свято вдалося. Також у громаді багато художніх колективів, які діють на базі будинку культури, і всі вони виступали на святі. Голова громади Валентин Глопіна відзначив: «До цьогорічного свята були залучені абсолютно всі установи громади: Волоківська школа, Грушівський НВК, Валя Кузьминська школа, сільська рада, священики. До свята за рахунок коштів громади було відремонтовано приміщення будинку культури. З цієї точки зору я вдячний процесові децентралізації, оскільки за останні 20 років ніякого ремонту в приміщенні не проводилось, а за цей рік ми здійснили чудовий ремонт. Хотілося б висловити слова подяки всім учасникам даного заходу та запевнити всіх, що традиції громади ми будемо розвивати, виховувати та передавати молодому поколінню».

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH