A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Волоківська громада
Чернівецька область, Глибоцький район

Новини громади

День української писемності та мови у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ступенів

Мова - душа кожної національності. Головне завдання вчителя, як відомо, навчити дитину, зацікавити тим чи іншим матеріалом, пояснити незрозуміле, пробудити інтерес до невідомого. Тож саме над цим і працюють вчителі-філологи Генкул Р.Б., Мойсюк Н.Д., Сусак Л.І. Валякузьминської ЗОШ І-ІІ ступенів. Вже стало доброю традицією в навчальному закладі проводити День української писемності та мови.

18:04 09.11.2018

Увага учням 7-11 класів з шкіл громади!

Ви хочете змінити свою школу, своє село на краще, у вас є цікаві їдеї розвитку громади – то ви можете стати учасниками освітнього проекту «Відкривай Україну» - проект для учнів 7-11 класів з усієї України! Мета цього проекту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі,  сформують навички критичного мислення, для вміння визначення проблем у своїх громадах та запропонувати інноваційні рішення для їх вирішення, а громадам отримати максимум переваг від пропозицій молоді. 

15:03 09.11.2018

Увага абітурієнтам та студентам нашої громади!

Не пропустить таку нагоду – ви можете прийняти участь у соціальній програмі Scholarship: «Оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ». Можете виграти головний приз - грант у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна. Головне бажання організаторів конкурсу: допомогти заробити талановитим студентам та відкрити для них нові перспективи. Можуть взяти участь: будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.

11:23 09.11.2018

Вітання з Всеукраїнським днем працівників культури

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва сердечно вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.  Завдяки вам звершуються великі діяння! Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися.

10:54 09.11.2018

Конкурс до Дня української писемності

«Мовознавці» та «Словограй» змагаються! Учні 3-го класу Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, разом зі своєю вчителькою Надією Михайлюк, провели надзвичайно цікаву та пізнавальну інтелектуальну гру – конкурс до Дня української писемності. Під час конкурсних змагань, а їх було аж п’ять: на знання мови, народних казок, прислів’їв та конкурсу «Артистизм», учні продемонстрували гарні знання, зацікавленість, радість від приємного спілкування, від чудової інтерактивної та мобільної форми навчальної діяльності під час уроку української мови. Саме такими мають бути вчителі нової школи - творчими і активними!

19:45 08.11.2018

ПОЛІЕТНІЧНІСТЬ ГРОМАД ЯК ПЕРЕВАГА У РОЗБУДОВІ ПАРТНЕРСТВА

У Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування 6 листопада відбулась зустріч з Аннікою Вайдеманн, заступницею голови Представництва Європейського Союзу в Україні. Тема розмови стосувалась розвитку об’єднаних територіальних громад з поліетнічним складом населення. Тож в обговоренні взяло участь керівництво Мамалигівської, Новоселицької та Волоківської ОТГ, а також представники Хабу Програми «U-LEAD з Європою» для південно-західних областей України.

18:35 07.11.2018

Місячник санітарного благоустрою та озеленення шкільної території Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Оберігати природу можна тільки тоді, коли любиш її. А щоб любити, треба вивчати, спостерігати, аналізувати. Цьому треба присвятити все життя, не жаліючи ні часу, ні сил. Винагородою буде справжнє духовне збагачення, неповторна насолода від споглядання земних красот.

15:32 05.11.2018

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

Представництво Європейського Союзу в Україні проводить заходи в місті Чернівці з 6 по 8 листопада 2018 року в рамках візиту Представництва Європейського Союзу до Чернівецької області.

12:41 03.11.2018

SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню

30 жовтня в місті Чернівці у залі ресторану «Брізоль» відбулася конференція «SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню» за ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» та за підтримки проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання". Метою заходу було формування регіональної платформи для професійних дискусій між органами місцевого самоврядування, регіональної виконавчої влади, бізнес-середовища щодо SMART-спеціалізації територій, задля обміну досвідом та вироблення подальшого плану дій. У конференції взяли участь поважні гості, а саме національний координатор Ініціативи в Україні Олександр Цепко, радник програми Павло Касьянов, делегація з Ботошанського повіту (Румунія), сільські голови та представники громад Чернівецької області.

20:15 02.11.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь