Новини громади

Результати Волоківської ОТГ за травень 2018 року.

Дата створення: 15:50 15.05.2018

Результати реформи з децентралізації у Чернівецькій області вже можна побачити не тільки на паперах а і в реальності.

Дорогі жінки, любі наші матері!

Дата створення: 23:09 13.05.2018

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері. Давайте ж привітаємо ту, котра дарувала нам життя, несла свою колискову ніжність і ласку, просить для нас щасливої долі у щирих молитвах. Вона – невичерпне джерело любові і мудрості. Вона любить нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі і характери, радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування, послане долею. Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння. Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Ви перемогли ми пам’ятаємо

Дата створення: 16:14 10.05.2018

Ви перемогли ми пам’ятаємо 9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць. Для українців, як і для всіх інших народів, об'єднаних тоді в СРСР, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Сьогодні зав. бібліотекою та зав. клубом разом провели захід, з дітьми Волоківської школи вшанували пам‘ять мільйонів людей які віддали свої життя за наше світле та мирне майбутнє.

Круглий стіл щодо методології та шляхів реформування закладів охорони здоров’я.

Дата створення: 12:53 08.05.2018

08 травня 2018р.  у приміщені Волоківської сільської ради пройшов круглий стіл щодо методології  та шляхів реформування закладів охорони здоров’я Волоківської ОТГ. Захід модерував Павлюк В. О. - начальник відділу профілактичної медицини, розвитку та контролю якості медичної допомоги населення управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

День матері у Грушівському Навчально виховному комплексі Волоківської ОТГ

Дата створення: 17:47 07.05.2018

День матері – це всесвітнє свято, присвячене усім матусям світу. Його мета – підтримати традиції бережливого ставлення до жінки, відзначити значущість в нашому житті найголовнішої людини – матері. Мама – основа всіх основ. Вона виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя. Мама турбується за ії долю, проймається її болем на відстані. Тому , у цей світлий травневий день ми будемо прославляти  і звеличувати найдорожчих нам усіх матерів.

Волоківська бібліотека провела захід: "Чорнобиль трагедія світу."

Дата створення: 17:34 25.04.2018

25 квітня 2018 року, на передодні дня Чорнобильської Катастрофи, Волоківська філя бібліотеки №13, разом з Волоківською ЗОШ провела захід Чорнобиль трагедія світу.

Дата створення: 17:04 24.04.2018

Волоківська сільська рада доводить до Вашого відома що в сільській раді можна оформити запит на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби, для цього необхідно при собі мати наступні документи:

Стан будівництва мини-стадіону у селі Волока на кінець квітня.

Дата створення: 13:28 21.04.2018

Будівництво мини-стадіону у селі Волока знаходиться на завершальній стадії. У травні планується урочисте відкриття.

19 квітня 2018 р., голова Глибоцької районної державної адміністрації Придій Георгій Васильович провів робочу нараду разом з мешканцями громади, у приміщенні сільській ради с. Волока.

Дата створення: 11:09 21.04.2018