Військовий збір: від початку року буковинці сплатили до державного бюджету майже 63 млн грн Буковинці впродовж січня – лютого 2024 року на фінансування потреб Збройних сил України у зв’язку з російською агресією на території України сплатили майже 63,0 млн грн військового податку – інформує в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька.

13:41 11.03.2024

Яким чином податкові агенти оподатковують доходи ФО від продажу власної сільськогосподарської продукції? У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, оподаткування доходів фізичних осіб регулюється розд. IV «Податок на доходим фізичних осіб» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), відповідно до п.п. 162.1.1 п. 162.1 ст. 162 якого платником податку є фізична особа – резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні. Перелік доходів, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, визначено ст. 164 ПКУ, зокрема, включаються інші доходи, крім зазначених у ст. 165 ПКУ (п.п. 164.2.20 п. 164.2 ст. 164 ПКУ). Також вказані доходи є об’єктом оподаткування військовим збором (п.п.1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ).

13:39 11.03.2024

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-річниця виведення військ з Республіки Афганістан. Із часу завершення військових дій в Афганістані минуло 35 років, проте до сьогодні болять рани у серцях рідних та друзів, які втратили своїх близьких на тій страшній війні.   Війна в Афганістані тривала майже 10 років. Через афганське пекло пройшли 160 тисяч українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули. Із початком повномасштабного вторгнення воїни-афганці одразу стали на захист України. Сьогодні вони застосовують і передають свій бойовий досвід молодим поколінням українських військових, які захищають державу від агресора. Шана і повага ветеранам Афганістану та родинам загиблих воїнів! Вдячність бійцям, які сьогодні боронять цілісність і незалежність України!

15:26 15.02.2024

15:26 15.02.2024