Чернівецька область, Глибоцький район

Новини громади

У Волоківській ОТГ урочисто відкрили рух по капітально відремонтованому мосту

У селі Волока відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого моста через річку Бородач. Міст з’єднує центр села з його віддаленою частиною, на якій розташовано понад двадцять домогосподарств.

13:30 26.10.2018

СВЯТО ОСЕНІ У ДОШКІЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ ГРУШІВСЬКОГО НВК

Осінь — це дуже гарна пора року. Все навкруги таке барвисте! Як гарно зливаються в одну мелодію її барви. За доброю традицією в дошкільному підрозділі Грушівського НВК у жовтні відзначають свято доброзичливої та щедрої осені. 19 жовтня 2018 року у дошкільному підрозділі нашого закладу відбулося свято осені.

10:45 24.10.2018

Творче хобі як можливість розвитку креативного бізнесу

На піднесеному настрої, 23 жовтня у Волоківській ОТГ, в очікувані цікавого, а для когось можливо і корисного пройшов майстер-клас з ліплення з полімерної глини. Захід "Творче хобі як можливість розвитку креативного бізнесу" провела майстриня Таня Порчук.

17:52 23.10.2018

ФК Волока стала третій рік поспіль чемпіоном!

«ФК Волока» стала третій рік поспіль чемпіоном Глибоцького району з футболу та володарем купку ліги чемпіонів районів Чернівецької області з футболу 2018 року!!!  Від усієї громади дакуємо всім футболістам, тренебам, спонсорам, вболівальникам !!! Бажаємо в майбутьньому ще більших досягнень !!!

14:45 23.10.2018

ОПРИЛЮДНЕНО ПЛАНИ ПЕРЕВІРОК-2019

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у наступному році. Не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому,  така інформація має бути оприлюднена.

09:59 23.10.2018

Не пропустіть класну нагоду!

Нагадуємо, 23 жовтня о 12 годині, в приміщенні Волоківської школи відбудеться перший майстер-клас з полімерної глини, який буде проводити творча людина Таня Порчук – власниця дитячої арт-майстерні «Гарбузик». Запрошуємо всіх пізнавати щось нове, цікаве і з користю – навчитися творити гарні речі для себе, для подарунків, або навіть для продажу – розпочати своє маленьке діло! (в межах проекту ЄС M4EG "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання").

11:05 22.10.2018

Тиждень “Захист Вітчизни – гордість України” у Грушівському НВК.

Тематичний тиждень, присвячений захисникам Вітчизни, у Грушівському НВК був  наповнений різноманітними подіями і заходами, метою яких є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, формування патріотичної свідомості у підростаючого покоління.

10:29 22.10.2018