Новини громади

Спасти планету

Дата створення: 17:31 27.07.2017

Новий посол Миру ООН з проблем клімату, береться за головну роль у своєму житті. Подорожуючи від пусток Гренландії до лісів Суматри і залах Ватикану, ДіКапріо вивчає вплив кліматичних змін на нашу планету. Він користується своїми привілеями, щоб поговорити з активістами, науковцями і сильними світу цього, включаючи Барака Обаму, Ілона Маска і Папу Франциска. Вивчаючи проблему з усіх боків, Лео шукає відповідь на питання: що ми можемо зробити, поки не стало надто пізно?

Дата створення: 10:22 26.07.2017

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доводить до відома мешканців району, що за інформацією Українського Гідрометцентру 26 липня, вночі очікується грози, місцями град та шквали місцями 15-20 м/с.

Волоківська ОТГ перша в області отримала погодження проектів з використання інфраструктурної субвенції

Дата створення: 21:55 05.07.2017

На фінансування проектів Волоківської громади передбачено 2,8 млн. грн. за рахунок  субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Показово, що гроші субвенції Волоківська громада планує використати не на «центральну садибу» (Волоку),  а  завершити будівництво об’єктів, які розпочали минулого року. Зокрема добудувати  садочок у селі Валя Кузьмина та амбулаторію сімейної практики  у селі Грушівка.

Історичне значення Конституції України, як основного закону

Дата створення: 07:09 28.06.2017

27 червня у Волоківській ОТГ в селі Валя Кузьмина відбулася бесіда на тему "Історичне значення Конституції України, як основного закону", котру підготувала та провела бібліотекар Меус Віоріка Георгіївна. На бесіді був присутній голова громади Глопіна Валентин Іванович, староста Джуряк Олександр Костянтинович , працівники сільської ради та лікарської амбулаторії. Бесіда була цікавою та змістовною.

Свято випускників у Волоківський громаді

Дата створення: 08:47 26.06.2017

Щороку разом із буянням природи приходить свято випускників, до якого заздалегідь готуються не тільки старшокласники, а й вихованці дитячих садків,  їхні батьки, рідні й учителі та вихователі. Вітаємо всіх випускників нашої громади – старшу групу Волоківського ДНЗ, старшу групу Грушівського НВК, та Валякузьминского ДНЗ, учнів 9 та 11 класу Волокіської ЗОШ, та учнів 9 класу Валякузьминскої ЗОШ, Грушівського НВК з завершенням чергового етапу в житті, та бажаємо нових успіхів та здобутків.  Попереду в кожного – своя незвідана життєва дорога з її злетами й падіннями, досягненнями та невдачами. Щоб досягти певних висот у житті, впевнено господарювати на своїй землі, потрібно бути наполегливими, сміливо й творчо використовувати набуті знання. Віримо, що ваша нерозтрачена енергія, дорогі випускники, ваші ентузіазм та здібності допоможуть реалізувати своє маленьке, але сміливе «Я» - свою особистість. Від кожного з вас, від вашої цілеспрямованості та вміння працювати на користь загальної справи залежить майбутнє України.

Відбулось навчання для старост (фотозвіт)

Дата створення: 09:49 22.06.2017

20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Волоківську громаду представляв Джуряк Олександ Костянтинович, староста села Валя-Кузьмин.

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла!

Дата створення: 12:33 21.06.2017

В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

ВОЛОКА ЧЕМПІОН !!!

Дата створення: 12:20 16.06.2017

15 червня 2017 року на території Волоківської ОТГ, на центральному стадіоні відбувся футбольний чемпіонат серед команд юніорів «Відкрита першість Волоцької ДЮСШ серед юнаків молодше 12 років».  До змагань брали участь команди які вийшли  в відборочних іграх:

20-21 червня 2017 р.І Міжнародний Інтернет-марафон «Досвід освіти XXI сторіччя. Європейський контекст»

Дата створення: 09:59 16.06.2017

20-21 червня 2017року проходитиме унікальний І Міжнародний Інтернет-марафон «Досвід освіти XXI сторіччя. Європейський контекст».

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

Дата створення: 10:02 15.06.2017

Після запроваджень безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення. Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за виключенням Великобританії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів. У разі, якщо особі необхідно перебувати в ЄС триваліший час, їй необхідно буде оформити візу. Безвізовий режим також не означитиме права на проживання чи на працевлаштування в ЄС.