Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Новини громади

Бронза – Палацу: нагорода VIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Дата створення: 10:31 30.03.2017

16-18 березня 2017 р. у Києві в Палаці дітей та юнацтва відбулася VIII щорічна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та п’ята  виставка освіти за кордоном «World Edu», організаторами яких виступили компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Вельмишановний Валентине Івановичу!

Дата створення: 15:10 27.03.2017

В зв’язку із першим 40-літтям хочемо відзначити, що бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Ви справжній талант і професіонал своєї справи. Всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя.

Час змін ТВА 22.03.2017 Ярослав Курко

Дата створення: 12:34 23.03.2017

.…децентралізація і утворення нових об»єднаних територіальних громад – це декомунізація влади на місцевому рівні, це goodbuy Радянська Буковина і Радянська Україна, це перехід до європейських стандартів і способу життя розповів в програмі «Час Змін» на Телеканалі «ТВА» заступник голови Волоківської ОТГ по виконавчій роботі – Ярослав Курко.

Глибоцький районний сектор з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Дата створення: 10:00 13.03.2017

Повідомляємо, що з 01 січня 2017 року Глибоцький районний сектор кримінально-виконавчої інспекції Відділу пенітенціарної служби України в Чернівецькій області перейменовано на Глибоцький районний сектор з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

ГАХ СКАЗАВ - СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗРОБИЛА...

Дата створення: 16:42 09.03.2017

Якщо на більшості місцевих доріг одночасно із снігом зійшли й залишки асфальтного покриття то на мосту дороги загального користування обласного значення Волока-Грушівка окрім ям і вибоїн, що ведуть до створення аварійних ситуацій на багатьох участках дороги через відсутність належного водовідведення утворились дві наскрізні вибоїни –ями діаметром 0,5 м на відстані 2.5-3.0 м одна від другої по всій товщині поверхні моста, що вело до їх розширення і створення загрози аварійних ситуацій, можливого пошкодження транспортних засобів, включаючи загрозу життю громадян. З огляду на все вищевикладене сільський голова Волоцької ОТГ В.Глопіна звернувся з проханням до керівництва служби автомобільних доріг області в якнайкоротший термін ліквідувати дві ями-вибоїни , як такі, що сприяють створенню аварійних ситуацій і загрожують життю громадян. Вже в понеділок 6 березня нам повідомили, що ями-вибоїни засипані, а поверхневий ремонт дороги (завезення щебеню, підсипка і розрівняння дороги) на особливо небезпечних і аварійних участках дороги і, навіть, часткове ямкове асфальтування за посильної участі у фінансуванні ремонтних робіт з боку ОТГ буде розпочато в другій половині березня, як тільки дозволять погодні умови.

Відкриття у нашій громаді структурної одиниці Пенсійного фонду.

Дата створення: 10:08 09.03.2017

Питання щодо відкриття відділення Пенсійного фонду України у Волоківський ОТГ давно стоїть на порядку денному влади нашої громади.

Любі, ніжні, милі, прекрасні жінки! Вітаємо Вас з 8 Березня!

Дата створення: 08:00 08.03.2017

Кожного дня ви самовіддано даруєте любов і увагу близьким, віртуозно справляєтесь з домашніми справами, оберігаєте тепло родинного затишку, будуєте кар'єру і досягаєте успіху.

ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВОЛОЦЬКОЇ ОТГ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТТЯХ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата створення: 08:28 27.02.2017

Згідно розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 24 січня 2017 року № 27-р, впродовж 24-25 лютого 2017 року на базі військового полігону «Прибан» військової частини В 0377, проведено «Єдиний всеукраїнський стрілецький день» з військовозобов’язаними загонів оборони Глибоцького, Сторожинецького та Герцаївського районів.

У пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 09:35 20.02.2017

Зустріч випускників це завжди хвилююча і святкова подія

Дата створення: 21:39 07.02.2017

 У Волоківській середній школі ось уже багато років не порушується давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на зустріч у стінах рідної школи. Радість для колишніх учнів, що вони на деякий час знову «можуть повернуться» у роки своєї юності, у рідну школу. На зустрічі, яка відбулась 5 лютого 2017 р.,  прибули випускники різних професій, але усіх їх єднає почуття любові до рідної школи, яка збирає у своє коло тих, хто отримав тут путівку у життя. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у спортивному залі колишні випускники, а тепер лікарі, вчителі, дизайнери-модельєри, інженери, юристи, будівельники, водії, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи. Ця зустріч принесла радість і допомогла пригадати ті часи, коли випускники 1997 та 2007 років почули свій перший дзвінок, познайомилися з першою вчителькою, мали перші успіхи і невдачі, і навіть те перше кохання, яке вогником зігрівало юні серця.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH