Чернівецька область, Глибоцький район

Новини громади

Україна відзначає День Державного Прапора.

В Україні в середу, 23 серпня, відзначається День Державного Прапора. Свято встановлено згідно з указом Президента від 23 серпня 2004 року для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

11:26 23.08.2017

Розпочато будівництво сучасного мініфутбольного майданчика в селі Волока

З Божою допомогою, 22 серпня 2017 року розпочато будівництво сучасного мініфутбольного майданчика в селі Волока. Кошти на цей вкрай потрібний громаді спортивний об’єкт передбачив з фонду соц-економ ровитку депутат 203 виборчого округу Тіміш Григорій Іванович. Дякуємо пану депутату ВРУ у тому що слова не розходяться з ділом!

10:55 23.08.2017

В УЖГОРОДІ РОЗПОВІЛИ ПРО ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ.

17 та 18 серпня 2017 року у місті Ужгород відбувся семінар-нарада на тему «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації». Від Волоківської об’єднаної територіальної громади участь приймав соціальний працівник Головач Валентин Миколайович. Під час семінару відбулось кілька тематичних дискусій на кшталт: надання послуг з соціальної підтримки та організації прийому громадян за місцем проживання, що таке «case management», захист прав дітей, та контроль за дотриманням законодавства.

09:24 23.08.2017

Кооперативы — светлое будущее для фермеров

Фермера Ивана Хомляка из села Лосятин Киевской области уже давно не беспокоят новости о растущей безработице в сельской местности. Он выращивает клубнику, а его семейная ферма считается одним из самых успешных предприятий в регионе. Секрет прост — Хомляк является членом кооператива «Ягодный край». Он и его коллеги по полю, объединившись, смогли купить современную холодильную камеру и высокоурожайный посевной материал.

15:20 15.08.2017

Формат Світового кафе як інструмент розвитку громади

Робота з громадами передбачає обговорення певних проблем чи питань. У переважній більшості випадків для цього використовуються традиційні, зазвичай не дуже дієві, підходи, наприклад, наради, під час яких учасники пасивно сприймають інформацію. У кращому разі відбувається дискусія, коли охочі можуть висловитися, але не завжди така розмова втримується у визначеному руслі.

14:58 15.08.2017

Представники наших громад відвідали Миколаївщину. Чернівці – Южноукраїнськ – Коблеве – Чернівці.

Цю південну область буковинці вибрали не випадково. Понад місяць тому делегація з Миколаївщини побувала в нашому краї і представники обох областей знайшли чимало спільного й цікавого і в співпраці з місцевими громадами, і в питаннях соціальної відповідальності бізнесу.

16:45 03.08.2017

Спасти планету

Новий посол Миру ООН з проблем клімату, береться за головну роль у своєму житті. Подорожуючи від пусток Гренландії до лісів Суматри і залах Ватикану, ДіКапріо вивчає вплив кліматичних змін на нашу планету. Він користується своїми привілеями, щоб поговорити з активістами, науковцями і сильними світу цього, включаючи Барака Обаму, Ілона Маска і Папу Франциска. Вивчаючи проблему з усіх боків, Лео шукає відповідь на питання: що ми можемо зробити, поки не стало надто пізно?

17:31 27.07.2017

ОГОЛОШЕННЯ

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доводить до відома мешканців району, що за інформацією Українського Гідрометцентру 26 липня, вночі очікується грози, місцями град та шквали місцями 15-20 м/с.

10:22 26.07.2017

Волоківська ОТГ перша в області отримала погодження проектів з використання інфраструктурної субвенції

На фінансування проектів Волоківської громади передбачено 2,8 млн. грн. за рахунок  субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Показово, що гроші субвенції Волоківська громада планує використати не на «центральну садибу» (Волоку),  а  завершити будівництво об’єктів, які розпочали минулого року. Зокрема добудувати  садочок у селі Валя Кузьмина та амбулаторію сімейної практики  у селі Грушівка.

21:55 05.07.2017