Чернівецька область, Глибоцький район

Новини громади

Круглий стіл щодо методології та шляхів реформування закладів охорони здоров’я.

08 травня 2018р.  у приміщені Волоківської сільської ради пройшов круглий стіл щодо методології  та шляхів реформування закладів охорони здоров’я Волоківської ОТГ. Захід модерував Павлюк В. О. - начальник відділу профілактичної медицини, розвитку та контролю якості медичної допомоги населення управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

12:53 08.05.2018

День матері у Грушівському Навчально виховному комплексі Волоківської ОТГ

День матері – це всесвітнє свято, присвячене усім матусям світу. Його мета – підтримати традиції бережливого ставлення до жінки, відзначити значущість в нашому житті найголовнішої людини – матері. Мама – основа всіх основ. Вона виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя. Мама турбується за ії долю, проймається її болем на відстані. Тому , у цей світлий травневий день ми будемо прославляти  і звеличувати найдорожчих нам усіх матерів.

17:47 07.05.2018

Оголошення

Волоківська сільська рада доводить до Вашого відома що в сільській раді можна оформити запит на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби, для цього необхідно при собі мати наступні документи:

17:04 24.04.2018

19 квітня 2018 р., голова Глибоцької районної державної адміністрації Придій Георгій Васильович провів робочу нараду разом з мешканцями громади, у приміщенні сільській ради с. Волока.

11:09 21.04.2018

Сердечні привітання та щирі побажання з нагоди Великодніх свят від сільської ради Волоківської ОТГ.

Нехай ці святкові дні наповнять ваше життя світлом! Бажаю щоб Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл на Великдень, а Ваш дім сповнений добробутом. Нехай світло та святковий настрій, що дарує нам Воскресіння Господнє наповнять Ваші серця милосердям, добром та радістю, а також осяє Ваше життя та подарує тепло Вашим близьким!

12:18 07.04.2018

ДОБРОЧИННІСТЬ ТА ЛЮДЯНІСТЬ

За допомогою благодійників села, а також за підтримки Свято-Миколаївської церкви с. Волока була організована допомога для малозабезпечених громадян Волоківської ОТГ продуктовими наборами.              Від імені Волоківської сільскої ради дякуем всім доброчинцям, висловлюємо Вам щиру вдячність, за Вашу вкрай необхідну допомогу, яка була передана для харчування хворим, незахищеним верствам населення, та потребуючим мешканцям. Дякуємо вашому благодійному вчинку напередодні Великодніх свят!

11:43 07.04.2018