Початок роботи з зарубіжними партнерами

1-2 серпня 2022 року в історії Волоківської територіальної громади відбулася знаменна подія. Наша громада вперше в своїй історії підписала угоду про дружбу з німецькими партнерами. Йдеться про громаду Тіргауптена, яка знаходиться в окрузі Швабія Федеральної землі Баварія (Німеччина). Делегація партнерського регіону була в наступному складі: Тоні Бруггер, бургомістр Тіргауптена та др. Катаріна Габеркорн, відповідальна за співпрацю з Буковиною округу Швабія. Також ця угода є першою між громадами Буковини та Швабії. Офіційне підписання святково відбулося 1 серпня в будівлі Виконавчого комітету Волоківської територіальної громади. Свої підписи під угодою поставили Валентин Глопіна та Тоні Бруггер. Після підписання відбулося обговорення можливих наступних кроків для розбудови стійкої співпраці між громадами. Після обіду делегація відвідала різноманітні установи комунальної власності в селах громади, приватні підприємства та благодійний фонд. Справжньою несподіванкою стала новина, що німецькі партнери прийняли рішення передати їхній вживаний пожарний автомобіль нашій громаді. Окрім цього буде передано спеціальний одяг для пожежників та зібрана гуманітарна допомога. Орієнтовна дата передачі – вересень цього року. На такій позитивній ноті завершився перший день візиту. Наступного дня наші німецькі партнери відвідали Чернівці та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Після чого була проведена ще одна зустріч, де були обговорено план наступних заходів в рамках співпраці. На розпочату співпрацю покладається багато сподівань і наші громади докладатимуть всіх зусиль в побудові дійсно дієвої співпраці.

08:04 08.08.2022

Наказом Генерального штабу Збройних Сил Украiни вiд 06.07.2022 N 85 скасовано Порядок наданвя дозволу на виiзд за межi мiсця проживання

3 метою ·зменшення сонiальної напруги та нсдопущення маніпулювання суспiльною думкою повiдомляємо, що наказом Генерального штабу Збройних Сил Украiни вiд 06.07.2022 N 85 скасовано Порядок наданвя дозволу на виiзд за межi мiсця проживання (мiсця перебування) з моменту оголошення мобiлiлізації та у воєний час для призовникiв, вiйськовозобов'язаних та резервістів

09:58 19.07.2022