Податкова служба

На замітку платникам податків: інформаційні пам'ятки від податківців

15:34 02.10.2020

До відома мешканців громади

Актуально буковинцям  - про терміни сплати єдиного соціального внеску ОСТАННІЙ ДЕНЬ СТРОКУ СПЛАТИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ ПРИПАДАЄ НА ВИХІДНИЙ (СВЯТКОВИЙ) ДЕНЬ, ЧИ ПЕРЕНОСИТЬСЯ ТЕРМІН? Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз'яснюють, платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – роботодавці зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця (крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати ЄВ, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця) (част. восьма ст. 9 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»).

12:39 18.09.2020