ПРАВОВА АБЕТКА: Штрафи за порушення роботодавцем трудового законодавства у 2020 році

Трудові відносини роботодавця та працівника розпочинаються з моменту підписання трудового договору, який оформляється відповідним наказом чи розпорядженням та повідомленням податкової інспекції про прийняття працівника на роботу.

16:16 21.01.2020

Що означає процес децентралізації?

Що означає процес децентралізації? Це коли влада працює спільно з підприємцями громади. Завдяки такої співпраці Волоківська сільська рада спільно з релігійною організацією "Cuvântul vie?ii" було встановлено нову сучасну зупинку в селі Волока,по вулиці Федьковича. Волоківська сільська рада щиро дякує за зусилля та співпрацю.

15:04 15.01.2020

У НОВИЙ РІК З НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ!

Напередодні Нового Року підприємці у сфері весільної індустрії Волоківської ОТГ отримали обладнання для розвитку навчально-маркетингової кооперативної спілки на базі ГО "Скарби Буковини", а саме сучасне обладнання для фотостудії та навчальної майстерні для покращення навиків у сфері виробництва та просування власної продукції.

10:26 10.01.2020