День Незалежності

24 серпня у бібліотеці с. Валя Кузьмина було людно. Тут проводилося голосне читання віршів про Україну «З Україною у серці» присвячене 30-річчю з Дня Незалежності України. Найкращими читачами були: Попович Андрій, Деліцой Олена, Антонюк Аліна, Стругар Анна та Гуз Аліса. Окрасою зала була книжкова виставка «Мир, Хліб, Україна» присвячена знаменній даті.

08:34 27.08.2021

Служба зайнятості

Понад тисячу працедавців області цьогоріч потребували працівників

15:01 28.07.2021

До вІдома мешканців громади

«Доброта – мова , якою німі можуть говорити і якою глухі можуть чути ( К.Боуви)»        У мальовничому  буковинському селі Вікно розташоване стаціонарне відділення постійного або тимчасового проживання людей похилого віку «Затишок» Вікнянської територіальної громади.

10:49 16.07.2021

Чернівецька ОДА

Просимо терміново довести до відома суб’єктів господарювання, які є власниками кіз та овець, суб’єктів господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, а також фермерські господарства, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, що 18 червня об 13:00 год. в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації (м. Чернівці, вул. М.Грушевського, 1, каб. 301) відбудеться нарада щодо державної підтримки галузі^ тваринництва.

15:45 17.06.2021

Запрошуємо, Вас, до громадського обговорення реформування галузі освіти ТГ

Шановні мешканці Волоківської ТГ! Запрошуємо, Вас, до громадського обговорення реформування галузі освіти ТГ 14 червня 2021 року  о15:00 годині у приміщені Будинку культури народної творчості та дозвілля с. Волока за адресою вул. В. Александрі 80-в.

16:48 07.06.2021