Перший майстер-клас новостворенного ЦЕРВ-у.

На піднесеному настрої, 23 жовтня у Волоківській ОТГ, в очікувані цікавого, а для когось можливо і корисного пройшов майстер-клас з ліплення з полімерної глини. Захід "Творче хобі як можливість розвитку креативного бізнесу" провела майстриня Таня Порчук.

Найталановитіші креативні діти разом з вчителями та мешканцями громади познайомились з новою технікою рукоділля. Було приємно бачити захват в очах учасників коли в їх руках створювалися цікаві витвори, і велике задоволення від того що вони зуміли це. Бажаючих спробувати себе на першому майстер-класі в рамках проекту ЄС M4EG було більше ніж очікували. Часом мали побоювання що не вистачить всім місця та матеріалів. Зобов’язуємось брати цей факт до уваги на наших наступних зустрічах. Приємно здивовані тим що у Волоківській громаді так багато молоді зацікавленої креативом.

Метою даного майстер-класу є можливість для його учасників повірити у свої здібності, слугувати поштовхом у розкриті свого таланту на шляху до самореалізації, перетворюючись з часом на сучасний та вигідний бізнес.

Майстер-клас відбувся в межах проекту ЄС M4EG "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" за підтримки Агенції розвитку громад Буковини та Центру економічного розвитку Волоківській ОТГ. Дякуємо керівництву Волоківської ЗОШ за допомогу в організації та проведення заходу на належному рівні.