Синоптики попереджають про погіршення погоди на Буковині

Дата: 06.02.2023 11:02

У Чернівецькій області погіршаться погодні умови. Водіїв закликають бути обережними на дорогах. Буковина готується до снігопаду, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Службу автомобільних доріг у Чернівецькій області.  Від 6 лютого, синоптики прогнозують значний сніг та посилення північного вітру 15-20 м/с. Вдень стовпчики термометрів покажуть 0 – 5° морозу, у горах від 6° до 11° градусів нижче нуля. Дорожники попереджають, що такі погодні умови можуть призвести до снігових заметів та порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг. Оголошено 1 рівень небезпечності, жовтий. Служба автодоріг у Чернівецькій області доручила підрядній організації ДП «Чернівецький облавтодор» підготувати спеціалізовану техніку. Щоб забезпечити проїзд – дорожники працюватимуть у посиленому режимі. Обробляти протиожеледними матеріалами та очищувати проїзну частину доріг від снігу будуть згідно із алгоритмом воєнного часу.

«Водії, надавайте пріоритет руху снігоприбиральній техніці, а також врахуйте контекст війни і не вирушайте у дорогу без нагальної потреби, особливо на далекі відстані. Якщо поїздка невідкладна – подбайте про свою безпеку: потурбуйтеся про якісні зимові шини і ланцюги, якщо кермуєте вантажівкою, зробіть запас палива, питної води та продуктів харчування», - йдеться у дописі.