У нашій області найгірше»: в Чернівціобленерго відповіли на обурення буковинців

Дата: 26.01.2023 12:30

Лучшие смарт-лампочки. Топ-10 популярных моделей

Повідомлення у соцмережах про те, що нібито на Буковині найгірша ситуація з відключеннями світла - є інформаційно-психологічною операцією ворога для збурення населення і дестабілізації ситуації. Про це заявили у АТ «Чернівціобленерго», пише Медіа агентство АСС. «Останніми днями група людей розганяє в соцмережах «обурення буковинців» нібито через неправильні відключення тільки в Чернівецькій області. Сьогодні ситуація в енергомережі складна, бо через похолодання споживання електроенергії збільшилося, а значний дефіцит потужності нікуди не зник. Але ця непроста ситуація присутня по всій країні, тому усі регіони працюють зі щоденними обмеженнями навантаженнями. Наше завдання - дотриматися наданих лімітів, саме для цього складаються графіки», - повідомляють у компанії. Медіа агентство АСС є в Instagram «Ми не відключаємо навмисно» В Обленерго також зазначили, що всі області України отримують пропорційно однакові ліміти. Відтак, в усіх регіонах днями відключення -5/+2, -6/+2 або ж в окремих регіонах минулими днями було -7/+2. «У нашій області найгірше», «ніде такого, як у нас, нема» - це ІПСО, проплачені провокації  Ворог використовує найчутливіші сторони нашого життя, не підтримуйте ці провокації, не допомагайте ворогам. Ми з вами живемо і працюємо поруч, так само як і ви - вдома без світла. Наші працівники цілодобово обслуговують електромережі, лагодять, ремонтують їх при будь-якій погоді, щоб вам дати напругу. Ми не відключаємо навмисне, нам зовсім не вигідно збурювати людей чи нагнітати ситуацію. Нам дуже шкодить ця штучна ескалація, у якій немає нашої вини. Не забувайте, що відключення запроваджені внаслідок зруйнованої енергосистеми, а наш з вами спільний ворог - це російський окупант. Не піддавайтеся ІПСО, не дозволяйте пропагандистам маніпулювати собою», - підсумували в АТ «Чернівціобленерго».