Вітаємо учнів ОЗО Волоківського ліцею - переможців ІІ етапу всеукраїнських олімпіад
Наші учні, всупереч труднощам, продовжують здобувати перші місця на конкурсах та олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб глибоко розбиратися в темах, не соромляться ставити додаткові питання й шукати авторитетні джерела інформації. А педагоги нашого ліцею підтримують і допомагають своїм учням у всьому!
Сьогодні ми ділимося з вами перемогами у ІI етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році:
Історія
Головач Максим - ІІ місце (10 клас)
Глопіна Кароліна - І місце (11 клас)
Математика
Пентелейчук Владіслав - ІІ місце (6 клас)
Роговей Ксенія - І місце (7 клас)
Лазарович Анна - ІІ місце (8 клас)
Дан Олександр - ІІ місце (9клас)
Невестюк Емануела - ІІІ місце (11 клас)
Англійська мова
Лазарович Анна - ІІ місце (8 клас)
Пентелейчук Еріка - ІІ місце (9 клас)
Головач Максим - ІІ місце (10 клас)
Глопіна Кароліна - ІІІ місце (11 клас)
Румунська мова
Роговей Ксенія - І місце (7 клас)
Лазарович Анна - І місце (8 клас)
Дан Олександр - І місце (9 клас)
Семенюк Єкатерина - І місце (10 клас)
Семенюк Габріела - І місце (11 клас)
Інформаційні технології
Лазарович Анна - І місце (8 клас)
Дан Олександр - ІІІ місце (9 клас)
Онофрейчук Владислав - ІІІ місце (10 клас)
Географія
Лазарович Анна - ІІ місце (8 клас)
Дан Олександр - ІІ місце (9 клас)
Онофрейчук Владислав - ІІ місце (10 клас)
Українська мова та література
Онофрейчук Андрея - І місце (7 клас)
Лазарович Анна - І місце (8 клас)
Головач Анна - ІІІ місце (9 клас)
Семенюк Єкатерина - ІІІ місце (10 клас)
Глопіна Кароліна - ІІ місце (11 клас)
Фізика
Березовська Валерія - ІІІ місце (7 клас)
Лазарович Анна - ІІ місце (8 клас)
Дан Олександр - І місце (9 клас)
Хімія
Лазарович Анна - І місце (8 клас)
Дан Олександр - І місце (9 клас)
Правознавство
Дан Олександр - І місце (9 клас)
Біологія
Лазарович Анна - ІІ місце (8 клас)
Пентелейчук Еріка - ІІІ місце (9 клас)
Павленко Юстина - ІІ місце (10 клас)
Також, ділимося з перемогами у ІІІ етапі всеукраїнської олімпіади з румунської мови у 2022-2023 навчальному році:
Семенюк Єкатерина - І місце
Лазарович Анна - І місце
Дан Олександр - ІІІ місце
Дякуємо вчителям за старання!