Дотримання правил проїзду водіями автотранспорту залізничних переїздів

Дата: 24.01.2023 14:05

У зв’язку з довготривалим відключенням електроживлення на залізничних переїздах Чернівецької області, для забезпечення безпеки руху потягів й автотранспорту, з метою попередження виникнення ДТП просимо Васо дотримання правил проїзду водіями автотранспорту залізничних переїздів:

для пропуску потягу, що наближається, водій повинен зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінією), дорожнім знаком 2.2 (Проїзд без зупинки заборонено), шлагбаумом чи світлофором так, щоб бачити сигнали, а якщо засоби організації дорожнього руху відсутні - не ближче 10м до найближчої рейки. Водії, під’їхавши до залізничного переїзду, повинні обов’язково переконатися у відсутності потягу й тільки тоді продовжити рух.