До уваги керівників виробничих підприємств, бізнес структур, підприємців, державних установ та мешканців громади

Дата: 23.01.2023 08:44

Відповідно до розпорядження Міненерго в усіх регіонах країни будуть проведені виміри електричного навантаження у режимні дні. Тобто, у такий день в регіоні не будуть здійснюватися погодинні відключення за графіками. У цей день буде проведено виміри погодинного активного навантаження у споживачів, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання області на цей час. Режимний день в Чернівецькій області буде проведено 26 січня (якщо не відбудеться змін). Тобто у наступний четвер області не надаватимуть лімітів споживання, відтак відключень за графіками не буде. Відключення можливі лише у зв'язку із аварійними ситуаціями в мережах.

Шановні краяни! Плануйте свою роботу на наступний четвер без обмежень електроенергії, щоб можна було зрозуміти, скільки області потрібно електроенергії для нормального функціонування краю.