Фінансова допомога від міжнародної організації: хто може отримати

Дата: 14.11.2022 14:15

Міжнародна організація  Handicap International – Humanity & Inclusion надаватиме фінансову підтримку сім’ям ВПО та незахищеним родинам Буковини. Про це повідомляє Чернівецька військова адміністрація. Протягом трьох місяців будуть виплачувати 2200 гривень на особу з можливістю продовження надання коштів, залежно від потреб людини. Програма підтримки є додатковою до будь-якої державної допомоги. Деталі читайте нижче:

Хто може отримати дану допомогу:

• дорослі особи з особливими потребами, зокрема з інвалідністю або хронічними захворюваннями;
  • багатодітні сім’ї, сім’ї, де виховується троє і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує;
  • сім’ї, очолювані жінкою без працездатних чоловіків;
  • сім’ї з людьми з інвалідністю 1,2 групи;
  • сім’ї з вагітними жінками та під час вигодовування;
  • сім’ї з маломобільними людьми, які потребують стороннього догляду;
  • сім’ї з дітьми, очолювані батьком-одинаком;
  • сім’ї з новонародженими дітьми до одного року;
  • інші уразливі групи, включаючи ВПО/без статусу ВПО та інших осіб, чиє житло зруйноване або пошкоджене внаслідок бойових дій, можуть бути в пріоритеті при реалізації повномасштабної фази програми.

Для того, щоб отримати дану фінансову допомогу потрібно надати наступну інформацію про себе та членів сім’ї:

• ПІБ та дату отримувача (кирилицею);
  • індивідуальний номер платника податків отримувача (за наявності);
  • номер (серію і номер) та тип ідентифікаційного документа отримувача (за відсутності індивідуального номера платника податків);
  • номер телефону отримувача;
  • поточне місце знаходження отримувача (область та район);
  • звідки перемістився отримувач (область та район);
  • IBAN для здійснення банківського переказу, якщо наявний.

Реєстрація заявок здійснюватиметься на першому поверсі будівлі Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації за адресою: вул. Головна, 254 м. Чернівці.

Джерело за посиланням