Протидій насильству

Дата: 03.03.2021 08:57

"Протидій насильству": для буковинців запустили гарячу лінію з попередження домашнього насильства

Також у Чернівецькій ОДА  надали адреси, де допоможуть жертвам домашнього насильства

На Буковині запустили гарячу лінію з попередження домашнього насильства. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адмністрації.

Звертайтеся на «гарячу лінію»: 0800 503 231 (номер безкоштовний для дзвінків з усіх телефонів)

Допомогу також надають:

Чернівецький обласний центр соціально-психологічної допомоги (Чернівці, вул. Білоруська, 22, тел. 58-23-83)

Обласна комунальна установа «Соціальний центр матері та дитини» (Чернівці, вул. Луковецька, 2-4, тел. 52-79-98)

Чернівецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Чернівці, вул. Сімовича, 19, тел. 52-64-34)

Служба у справах дітей Чернівецької міської ради (Чернівці, площа Центральна, 9, тел. 52-34-05)

Головне управління Національної поліції у Чернівецькій області. Управління патрульної поліції у Чернівецькій області (102)

Центр доброти, притулок для мами і дитини «Місто добра» (Чернівці, площа Центральна, 9, тел. +380 99 650 99 28, +380 50 243 69 71).

Джерело інформації Чернівецький промінь