Зустріч Народного депутата Верховної Ради України, Тіміша Григорія Івановича, з колективом Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дата: 11.05.2019 15:07

10 травня Григорій Іванович Тіміш завітав до школи з приємною новиною -  презентувати нове обладнання та меблі для освітніх потреб ОТГ, яке потрапило до закладу за запитом до Уряду. Це наддало можливість не тільки обговорити проблемні питання необхідності покращення матеріальної бази ЗЗСО, важливість сприяння оновленню сучасних засобів навчання в закладах освіти але й приємно поспілкувались з керівництвом громади, вчительским колективом та старшокласниками Волоківської ЗОШ.

Головою Волоківської ОТГ, Валентином Глопіною, було зазначено що сприяння розвитку освітньої галузі завжди в пріоритеті керівництва ОТГ. Тому від початку створення громади в кожному населеному пункті: с.Волока, с. Валя Кузьмина, с.Грушівка, проведенні роботи щодо покращення освітнього простору закладів: Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст., Валякузьминської ЗОШ І-ІІ ст., Грушівського НВК І-ІІ ст., Валякузьминського ДНЗ, Волоківського ДНЗ.  Впровадження засад Нової української школи - прийняття викликів щодо модернізації НОП, підвищення комфортності, доступності закладів освіти, наддасть можливість покращити якість надання освітніх послуг - на цьому звернув увагу директор Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Георгій Поклітар.
Велика подяка та гарні побажання успіхів Григорію Івановичу пролунали від усіх учасників заходу.
Формат робочої зустрічі Народного депутата ВР України, Григорія Тіміша: обговорення проблемних питань конкретного колективу, конкретної громади, запитання-відповіді – підтверджує важливість таких заходів завдяки можливості підкреслити значимість кожного учня, педагога, мешканця громади.