Перебування делегаціі МОНУ та МКУ на теренах Волоківськоі ОТГ

Дата: 04.04.2019 10:08

3 березня 2019 року на теренах Волоківської ОТГ, в селі Волока, з робочим візитом перебувала офіційна делегація представників Міністерства культури України та Міністерства освіти і науки України.

Волоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів організувала теплу зустріч високоповажних гостей: Подюка М.Є., заступника директора департаменту - начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Міністерства культури України; Ткаченко Н.П., начальника відділу міжнародного співробітництва з питань національних меншин Міністерства культури України; Бєскової Н.В., заступника директора департаменту - начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України; Харченко С.Й., головного спеціаліста відділу нормативного забезпечення та організаційної роботи юридичного Департаменту Міністерства освіти і науки України; Сабецької О.І., радника Чернівецької обласної державної адміністрації; Григи В.В., начальника відділу з охорони культурної спадщини, національностей та релігії Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації; Унгурян М.О., начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Лопуляка І.К., заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації.
Гостей зустрічали: голова Волоківської ОТГ, Глопіна В. І., начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Волоківської ОТГ, Тіміш Р. Я., директор Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Поклітар Г.І..
Згідно з програмою перебування в закладі відбулися наступні заходи: зустріч з педагогічним колективом (заступник директора з навчально-виховної роботи, Онуфрейчук М.Г.), відвідування заняття шкільного гуртка народних інструментів «Мерцішор» (керівник, Гостюк Г.В.), презентація кабінетів української та румунської мов і літератур (керівники: Онуфрейчук Г.І., Семенюк А.І.), та обговорено проблеми сучасного закладу освіти в умовах децентралізації.
Щодо діяльності аматорських художніх колективів у збереженні традиційної культурної спадщини села Волока, гостей ознайомили у Будинку культури с.Волока (директор, Семенюк І.Т.), а також було відвідано Центр економічного розвитку с. Волока (адміністратор, Пентелейчук О.М.).
Наприкінці зустрічі гості завітали до унікального історичного об’єкта села Волока - Свято-Миколаївської церкві (отець Іоанн Горда). Цікавою є споруда: церков побудовано з дуба, у формі корабля, без використання жодного залізного цвяха.
Приємне спілкування, обмін досвідом, можливість обговорити важливі питання розвитку соціальних об’єктів громади з фахівцями та експертами МОНУ та МКУ – саме так можна охарактеризувати проведену зустріч. Реформа децентралізації залишається пріоритетним вектором розвитку країни.