Вебінар – нарада з питань реалізації профілактичної роботи щодо запобігання негативних проявів у поведінці підлітків

Дата: 13.03.2019 18:37

12 березня педагогі Волоківської ОТГ долучилися до вебінар – наради проведеної спільно ДОН ЧО (Ісопенко І.Ю.,заступник директора ДОН), ІППО ЧО (Богачик Т.С., заступник директора ІППО з науково-методичної роботи; Романовська Д.Д., завідувач НМЦППСР, координатор заходу) та освітянською спільнотою області з питань реалізації профілактичної роботи: методології та алгоритму дій, щодо запобігання негативних проявів у поведінці підлітків, формування цінностей життя, розвитку навиків довірливого спілкування тощо.

Батьки, педагогі та навіть самі учні є ключовими фігурами у створенні благополучного середовища для розвитку гармонійно-розвинутої здорової особистості.

Вебінар надав можливість інтерактивного спілкування колег, однодумців, фахівців та залишається однією з оптимальних форм обговорення питань в освітянському середовищі.