A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Волоківська громада
Чернівецька область, Глибоцький район

Структура апарату та виконавчих органів Волоківської сільської ради ОТГ

 

 

ВИБОРНІ  ТА КЕРІВНІ ПОСАДИ

 

1.

Сільський голова ОТГ

1

2.

Секретар сільської ради ОТГ

1

3.

Заступник сільського голови ОТГ(по виконавчій роботі)

1

4.

Староста

1

 

ВСЬОГО

4

 

 

 

 

ВІДДІЛ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АПАРАТУ РАДИ ТА ЇЇ

ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ

 

1.

Начальник відділу  ( він же - головний спеціаліст по зв’язках із громадськістю)

1

2.

Секретар сільського голови

1

3.

Головний спеціаліст з інвестицій і ТСК співробітництва

1

 

ВСЬОГО

3

 

 

 

 

ДОПОМІЖНИЙ ПЕРСОНАЛ

 

1.

Cпеціаліст з обслуговування комп’ютерних мереж

1

2.

Електрик

1

3.

Водій

1

4.

Прибиральник

2

 

ВСЬОГО

5

 

 

 

 

ФІНАНСОВО – ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ

 

1.

 Начальник управління, ( загальне керівництво, координація і взаємодія відділів)

1

2.

 Заступник начальника фінансово-економічного  управління, (начальник відділу    економічного аналізу та планування)

1

3.

 Головний спеціаліст – фінансист

1

4.

Начальник бухгалтерського відділу, ( головний бухгалтер)

1

5.

Головний спеціаліст, (бухгалтер)

2

6.

Касир

2

 

ВСЬОГО

8

 

 

 

 

ЦНАП (центр надання адміністративних послуг)

 

1.

Начальник відділу, (реєстратор)

1

2.

Спеціаліст – соцпрацівник, (інспектор)

2

3.

Спеціаліст з реєстрації громадян в ОТГ, (завідуючий  військово-облікового бюро)

2

4.

Головний спеціаліст (реєстратор)

1

 

ВСЬОГО

6

 

 

 

 

ВІДДІЛ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

 

1.

Начальник відділу, (юрист, юридичне обслуговування)

1

2.

Головний спеціаліст, ( юрист, управління персоналом)

1

3.

Головний спеціаліст – землевпорядник

2

4.

Діловод

2

 

ВСЬОГО

6

 

 

 

 

ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ( ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ)

 

1.

Начальник відділу, (координація питань освіти, культури, молодіжна політика)

1

2.

Головний спеціаліст, (старший інспектор - методист по освіті)

1

3.

Головний спеціаліст –( старший інспектор - методист по культурі)

1

 

ВСЬОГО

3

 

РАЗОМ :

35

 

Андрєєва Ірина Вікторівна – землевпорядник сільської ради тел. 3-64-30 

Беженар Георгій Іванович – в.о. головного бухгалтера тел. 3-02-02

Божеску Аріана Георгіївна – діловод тел. 3-02-00

Головач Валентин Миколайович – соціальний працівник тел. 3-02-02

Гуз Адріан Іванович – землевпорядник сільської ради тел. 3-02-02 

Костенюк Віоріка Георгіївна – касир-рахівник, соціальний працівник тел. 3-64-30

Кулюк Аліса Григоріївна – бухгалтер тел. 3-02-02

Курко Ярослав Степанович – заступник голови громади тел. 3-02-00

Олентерюк Аліна Георгіївна – бухгалтер тел. 3-02-02

Остафейчук Ігор Дмитрович – НАЧВУС

Паламарюк Василь Ілліч – юрисконсульт тел. 3-02-02

Пентелейчук Дмитро Тодорович – юрисконсульт тел. 3-02-02

Савчук Віолета Василівна – бухгалтер тел. 3-02-02

Самотей Марія Дмитрівна – бухгалтер тел. 3-02-02

Струц Георгій Миколайович – касир-рахівник, водій тел. 3-02-02

Тихон Тетяна Ігорівна – діловод тел. 3-64-30

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь