Сільський голова

Глопіна Валентин Іванович

тел. 3-02-00

Біографія голови ОТГ

Глопіна Валентин Іванович народився 27.03.1977 р. в селі Волока, вул. Т. Шевченко 9, Глибоцького р-ну, Чернівецької області. З 1983-1994 р. навчався в Волоківський ЗОШ І-ІІІ ступенів де здобув атестат про середню освіту.

З 1994-1999 р. навчався на історичному факультеті ЧДУ ім. Ю. Федьковича. Громадянин України. Освіта вища. Володію кількома мовами. Несудимий.  Позапартійний. Одруженний, виховую сина та доньку.

Трудовий шлях розпочав в 1999р. з посади вчителя історії 5-11 класів Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Загальний стаж роботи 17 років. Вчитель вищої категорії, педагогічне звання «старший вчитель». З 20.11.2010 р. Волоківський сільський голова, нагороджений годинником ВР України. 25.10.2015 обранний Головою Волоківської ОТГ.

Склад сім’ї: дружина – Глопіна Стелла Миколаївна 1980 р.н., соц. Працівник Глибоцького Тер. Центру. Син  – Глопіна Іван Валентинович 2000 р.н. учень 10 класу Волоківської ЗОШ. Донька – Глопіна Мілена-Елена Валентиновна 2008 р.н. учениця 3 класу Волоківської ЗОШ.