Рада сільської об’єднаної територіальної громади

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

1. Тихон Тетяна Ігорівна
  2. Пентелейчук Микола Георгійович
  3. Вільчак Дорел Дмитрович
  4. Дан Віолета Миколаївна

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

1. Пентелейчук Валентин Георгійович
  2. Олентерюк Іван Георгійович
  3. Паламарюк Василь Ілліч
  4. Боднар Ян Георгійович
  5. Гуз Адріан Іванович
  6. Деліцой Василь Флорович
  7. Бабяк Георгій Степанович

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету.

1. Олентерюк Аліна Георгіївна
  2. Беженар Георгій Іванович
  3. Габор Дмитро Георгійович
  4. Гронік Володимир Сергійович
  5. Божеску Марін Іванович

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, надзвичайних ситуацій, сфери послуг та соціального захисту населення, молоді, фізкультури і спорту, благоустрій.

1. Присяжнюк Анатолій Вікторович
  2. Крянга Бужор Георгійович