Центр Освіти Дорослих

Делегація ОТГ Волока на чолі з В.І. Глопіною перебуває з офіційним візитом в м. Аугзбург (Німеччина) з 02.12 по 09.12.2018 року з метою участі в міжнародному проекті щодо створення Центру освіти дорослих в нашій ОТГ. Під час перебування в Німеччині делегація братиме участь в роботі семінару та візитах до подібних організацій з метою ознайомлення з їхньою діяльністю. Голова ОТГ В.І. Глопіна відвідає також баварську громаду з метою налагодження можливої співпраці та відділ Європи місцевої адміністрації округу Швабія з метою знайомства та налагодження перших контактів для подальшого партнерства. Створення такого роду центру буде першим для сільської місцевості на Буковині. Цей проект спільно виконується університетом м. Аугзбург (проф. Елізабет Майлгаммер), ЧНУ імені Юрія Федьковича (проф. Ірина Петрюк) та ОТГ Волока. Проект став можливим завдяки фінансовій підтримці зі сторони Міністерства закордонних справ Німеччини. В майбутньому очікується подальша співпраця щодо функціонування цього центру.

17:54 05.12.2018