Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Передбачено 2,8 млн. грн. за рахунок  субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

На фінансування проектів Волоківської громади передбачено 2,8 млн. грн. за рахунок  субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Показово, що гроші субвенції Волоківська громада планує використати не на «центральну садибу» (Волоку),  а  завершити будівництво об’єктів, які розпочали минулого року. Зокрема добудувати  садочок у селі Валя Кузьмина та амбулаторію сімейної практики  у селі Грушівка.

За інформацією прес-служби Офісу реформ у Чернівецькому РВ Асоціації міст України, 4 липня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ відбулось перше у цьому році засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. На розгляд Комісії було подано 25 проектів 6 об’єднаних територіальних громад: Калинівської ОТГ Вінницької області, Новопокровської ОТГ Дніпропетровської області, Черкаської ОТГ Донецької області, Вільховецької та Тячівської ОТГ Закарпатської області, Волоківської ОТГ Чернівецької області. Усі проекти були розглянуті та схвалені Комісією без зауважень.

На 2017 рік у Державному бюджеті України заплановано 1,5 млрд. гривень субвенції місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. 16 ОТГ Чернівецької області отримають майже 62 млн. гривень.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH