22.03.2018 року о 12:00 в приміщені Волоківської сільської ради відбудеться 36 позачергова сесія Волоківської ОТГ з наступним порядком денним:

Порядок денний 36 сесії Волоківської ОТГ від 22.03.2018 року

1.            «Про затвердження зведеного кошторису  та дефектного акту на капітальний ремонт фасаду Валякузьминської ЗОШ».

Доповідач: сільський голова -  Глопіна В.І.

2.            «Про затвердження зведеного кошторису  та дефектного акту на капітальний ремонт (благоустрій території) Волоцького ДНЗ с. Волока »

Доповідач: сільський голова -  Глопіна В.І.

3.            Про Внесення змін до рішення сесії про сільській бюджет.

Доповідач: головний бухгалтер сільської ради -  Беженар Г.І.