День громадян похилого віку

Відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН від 14.12.1990р. №45/106 міжнародна спільнота

1 жовтня кожного року відзначає Міжнародний день громадян похилого віку, а в Україні й День ветерана.

Більшість громадян похилого віку своєю самовідданою працею побудували вільну країну, вибороли її незалежність на передовій та тилах, їх невичерпною енергією втілено в життя безліч грандіозних задумів, створено та збережено матеріальні і духовні надбання для прийдешніх поколінь.

Тому Волоківська сільська рада вирішила приєднатись до даного свята і завітала до людей похилого віку Волоківської ОТГ, щоб привітати їх з цим святом.

Ми усвідомлюємо, що ветерани та громадяни похилого віку гідні кращої долі та більшого милосердя.