ФК Волока Чемпіон Глибоцького району з футболу та володар Суперкубка з футболу Глибоцького району.

ФК «Ст. Вовчинець» та ФК «Волока» розіграли останній   трофей сезону 2017 року.

Суперкубок Глибоцького району з футболу —одноматчевий турнір, який проводиться щорічно по закінченні сезону. Сьгодні, 29 жовтня, на Глибоцькому районному стадіоні зустрілися чемпіон району ФК «Волока»  та володар Кубку ФК «Ст. Вовчинець».

Суперкубок — перехідний приз. За положенням Федерації футболу, клуб, який завоював Суперкубок три рази, отримує право на його  вічне зберігання.

У безпринципній, напруженій боротьбі з рахунком 3 : 0 перемогла команда з с. Волока, яка стала володарем Супер Кубку Глибоцького району 2017 року.

Кращими гравцями стали футболісти ФК « Ст. Вовчинець»- Петро Баланюк та ФК « Волока»- Вадим Шостак.