Новий автобус!

Дата: 27.04.2021 08:27

23 квітня 2021 року Волоківська ТГ отримала новий шкільний автобус!
Адже доступ до навчання має бути не тільки зручним, але й безпечним. Це задекларовано і Верховною Радою, й Кабінетом міністрів України.
Для буковинських шкіл закупили автобуси ,,Еталон", виробник саме цього транспорту став переможцем тендерних торгів, які замовив Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА.
Завдяки державному інвестуванню в реформу нової української школи  (була отримана освітня субвенція на шкільні автобуси) та співфінансуванню громад було закуплено 10 автобусів. Волоківська громада стала однією з тих, що отримали ключі від новенького ,,Еталону", який зручно й комфортно возитиме наших учнів до школи.

Щиро дякуємо Чернівецькій ОДА, Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА, Міністерству освіти і науки України, керівництву Волоківської громади за турботу про наших школярів, за допомогу в розвитку шкіл.