Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Валякузьминський ДНЗ

Дошкільний вік- один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління.В дитячому садку формуються основи світосприйняття , здоров'я дитини, любові до природи, навколишнього світу, любові до рідної Батьківщини - України.

З нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля у Валякузьминський ДНЗ завітали актори Чернівецького академічного обласного театру ляльок. 

Вони запропонували малечі переглянути виставу " Веселі перегони". Дітвора разом з казковими персонажами поринули у захоплюючі та веселі перегони Їжачка ти Зайчика. Гарні, яскраві костюми, цікавий сюжет, досконала гра акторів вразили глядачів-дошкільнят, які отримали море позитивних емоцій.

Адміністрація ДНЗ подякувала акторам і відмітила, що театр-це свято, яскраве дійство, казкові перетворення, бурхливі оплески та щирі посмішки дітей!

 

 

 

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH