Волоківська ОТГ зустрічала фіналістів ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури

Дата: 21.03.2019 15:53

Інтелектуальні змагання – це не тільки спроба продемонструвати свої знання, а й хороша можливість потоваришувати з учнями-однодумцями. На Буковині проходить фінальний ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) кращих знавців румунської мови Чернівеччини та Закарпаття на базі Чернівецької гімназії №6 імені Олександра Доброго. Отож, після напруженого дня, учні-учасники вирушили за позитивними емоціями, які їм подарувала зустріч із однодумцями, ровесниками – учнями Волоківської ОТГ. Про незабутні враження та емоції від перебування на Буковині учні освітнього закладу залишили на згадку презенти та щирі побажання й сподівання на нові зустрічі.

Буковинці завжди були взірцем міжнаціональної толерантності та культурного розмаїття, ми такі різні, проте єдині! Нас об’єднує одна країна, один гімн звучить у нашому серці, один прапор огортає наше спільне майбутнє! Буковина є справжньою Батьківщиною для багаточисельних етносів та народностей. Тут на невеликій за площею території завжди мирно проживали українці, румуни, молдовани, євреї, поляки, а також представники інших національностей.

Джерело за посиланням