Штрафи за порушення містобудівної діяльності зараховуватимуться до місцевих бюджетів

Дата: 23.01.2019 19:05

22 листопада Верховна Рада України ухвалила зміни до Бюджетного кодексу України (законопроект №9084 від 17.09.2018, за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64599). Зокрема, внесені зміни до статті 64 Бюджетного кодексу України, якими передбачено, що адміністративні штрафи та інші штрафні санкції, що накладаються виконавчими органами місцевих рад, зараховуються до відповідних місцевих бюджетів. Ці зміни вступають в силу з 1 січня 2019 року.

Отже, штрафи за порушення містобудівної діяльності, накладені виконавчими органами рад об’єднаних територіальних громад, зараховуватимуться до відповідних бюджетів громад. Це стосується лише тих органів місцевого самоврядування, яким передано повноваження держархбудконтролю. На сьогодні це 100 територіальних громад України.