Оголошення! Водіїв просять утриматися від поїздок.

Дата: 26.11.2018 15:24

За прогнозами синоптиків 26 листопада та протягом доби 27 листопада у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, на півдні Тернопільської, Хмельницької, на півночі Одеської, Миколаївської, Донецької та Луганської областей очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний сніг (приріст снігового покриву 8-15 см.), на дорогах ожеледиця. В окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледиця.

27 листопада у південних та центральних областях пориви вітру 15-20 м/секунду.

Поліція звертається до водіїв з проханням утриматися від поїздок. У випадку їхньої необхідності просить бути уважними за кермом, дотримуватися безпечної швидкості руху, контролювати технічний стан свого транспортного засобу.