Тиждень української мови та писемності у Грушівському НВК

Дата: 16.11.2018 09:16

«У мові – чари барвінкові, аж сяють барви веселкові», саме під таким девізом був проведений у Грушівському НВК тиждень української мови та писемності. Предметний тиждень уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Метою всіх заходів було:

- довести до учнів красу і багатство української мови і необхідності для нашого життя;

- формування відчуття краси української мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- збагачувати словниковий запас;

- виховувати любов до державної мови та розуміння її краси.

В рамках цих заходів були сплановані і успішно проведені творчі вікторини (5-7 кл.), виконання завдань до Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-9 кл.), конкурси малюнків до улюблених літературних творів (3-4 кл.), радіо диктант, круглий стіл «Як ми говоримо» (4 кл.), літературна година «Кожному миле його слово рідне» (8-9 кл.).

Тиждень завершився підведенням підсумків усіх конкурсних заходів та привітанням переможців І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, які 9 грудня випробують свої сили в районному етапі даного конкурсу.