Вітання з Всеукраїнським днем працівників культури

Дата: 09.11.2018 10:54

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва сердечно вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.  Завдяки вам звершуються великі діяння! Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубників, працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, добра, благополуччяЩедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю.

Хай щастить Вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!Фото без описуФото без опису