СВЯТО ОСЕНІ У ДОШКІЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ ГРУШІВСЬКОГО НВК

Дата: 24.10.2018 10:45

Осінь — це дуже гарна пора року. Все навкруги таке барвисте! Як гарно зливаються в одну мелодію її барви. За доброю традицією в дошкільному підрозділі Грушівського НВК у жовтні відзначають свято доброзичливої та щедрої осені. 19 жовтня 2018 року у дошкільному підрозділі нашого закладу відбулося свято осені.

Молодша група «Сонечко» презентувала виховний захід «Барви осені». Дане свято дітям допомогли підготувати вихователька Келдеруш А.І. та музичний керівник Садовей Г.М. Маленькі дітки для своїх вихователів, для старших товаришів і, звісно, для  гостей співали, танцювали, розказували вірші, підготували цікаві осінні композиції. Присутні гості були вражені маленькими талантами – наймолодшими вихованцями закладу .

Вихованці старшої групи «Веселка», за підтримки виховательки Головач А.І. та музичного керівника Садовей Г.М., провели захід «Осінь наша золота». Під час даної виховної справи діти декламували вірші, співали пісні, розгадували загадки та презентували  гостям свої осінні композиції. Наприкінці заходу дошкільнята взяли участь у різноманітних та цікавих конкурсах.

Свято було яскравим, веселим та цікавим. Діти були задоволені та всі разом дякували осіннім місяцям за щедрі гостинці.

Жовтіє лист зелений на ожині,

В червоному намисті горобина,

Веселе літо у минуле відліта,

Зійшла на землю осінь золота.