Міжнародний день працівника освіти

Дата: 09.10.2018 17:58

До міжнародного дня працівників освіти у Будинку народної творчості та дозвілля села Волока 5 жовтня 2018 року відбувся урочистий концерт на якому були присутні: Григорій Тіміш -народний депутат України, Заячук Мирослав – заступник  голови Чернівецької ОДА  з гуманітарних питань, Придій Георгій  – голова Глибоцької РДА, Панчук Петро - голова Глибоцької районної ради. Голова Волоківської ОТГ Глопіна Валентин привітав вчителів з професійним святом та подякував за неоціненний внесок у розвиток освіти та молодого покоління нашої громади.

На святі були присутні вчителі трьох шкіл Волоківськї ОТГ, вихователі дошкільних закладів, а також ветерани освітянської праці, яким було вручено подарунки грамоти та подяки.

Учні щиро привітали своїх вчителів зі сцени Волоківського клубу - співали пісні, танцювали та читали вірші.

Волоківська сільська рада дякує за організацію даного свята керівників шкіл, вчителів,  учнів, колективу БНТД сіл Волока та Валя Кузьмина та  бібліотекарям Волоківської ОТГ.