Волоківська громада отримала у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення

Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області активно підтримує позицію уряду щодо проведення децентралізації земельних відносин та забезпечує передачу земель із державної у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, сьогодні, 30.05.2018р., за участі народного депутата України – Бурбака М.Ю., начальника ГУ Дежгеокадастру у Чернівецькій області – Ватаманюка Ю.П., в. о. голови Волоківської сільської ОТГ – Пентелейчука Д.Т. відбулася передача 95,52 га земель сільськогосподарського призначення у власність Волоківської об’єднаної  територіальної громади Глибоцького району Чернівецької області.