Результати Волоківської ОТГ за травень 2018 року.

Результати реформи з децентралізації у Чернівецькій області вже можна побачити не тільки на паперах а і в реальності.

За неповних три роки від заснування Волоківської громади вже є помітні результати у роботі по благоустрою громади.

Зокрема в першому півріччі 2018 року планується здати в експлуатацію новий садочок в селі Валя Кузьмина, а також стадіон зі штучним покриттям у селі Волока. Дитячий садочок звели "з нуля" за кошти державного бюджету та місцевого бюджету об’єднаної територіальної громади. Дошкільний заклад з гарною назвою «Веселка» будували на протязі двох років. Цей садочок створено таким чином, щоб він відповідав сучасним потребам та стандартам забезпечення якісної дошкільної освіти. Загальна кошторисна вартість дошкільного закладу у Валя Кузьмина склала 6,5 млн грн.

Новий Стадіон зі штучним покритям у селі Волока побудований за допомогою народного депутата Григорія Тиміша який посприяв у виділенні коштів з фонду соціально-економичного розвитку державного бюджету. Стадіон зі штучним покриттям буде гарним місцем для спортивних змагань та тренувань дітей та молоді об’єднаної громади.

Водночас в громаді у 2018 році встановлюється сучасне освітлення,

споруджується пункт здоровя в селі Грушівка

проводиться ремонт тротуарів у Волоківському ДНЗ.

Завдяки небайдужості мешканців села Волока тепер сільська рада об’єднаної громади має і зручну стоянку для паркування автівок.