Ви перемогли ми пам’ятаємо

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць. Для українців, як і для всіх інших народів, об'єднаних тоді в СРСР, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Сьогодні зав. бібліотекою та зав. клубом разом провели захід, з дітьми Волоківської школи вшанували пам‘ять мільйонів людей які віддали свої життя за наше світле та мирне майбутнє.