Дата: 24.04.2018 17:04

Волоківська сільська рада доводить до Вашого відома що в сільській раді можна оформити запит на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби, для цього необхідно при собі мати наступні документи:

Паспорт громадянина України;

Паспорт (Великої рогатої худоби);

Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

Primaria va aduce la cunostinta ca pentu a solicita o subventie pentru tinerele vite, (DOTATIE) trebue sa va adresati la primarie cu urmatoarele documente:

Pasaportul cetateanului Ucrainei;

Pasaportul vitei tinere;

Codul numeric personal sau (pentru persoanele care, din cauza convingerilor sale religioase au refuzat sa accepte numarul de inregistrare).