«Тиждень милосердя й доброти»

Дата: 02.04.2018 13:37

В Волоківській школі з 26 по 30 березня пройшов «Тиждень милосердя й доброти» під час якого були проведені наступні заходи:
- конкурс творчих робіт «Доброта врятує світ» для учнів 6-7 класів;
- акція «Долоньки доброти»;
- виховні заходи «Співчуття і милосердя» (1-4 класи), «Добро починається з тебе» (5-8 класи), «Милосердя й доброта – людства два крила» (9-11 класи);
- конкурс плакатів «Доброта і милосердя»;
- практичним психологом школи проведено тренінгове заняття «Поспішай робити добро»;
- учнями 3-х класів була створена Скарбничка добрих справ;
- Членами УР школи був проведений Урок добра: «Добро починається з тебе», під час якого вони виготовляли з дітками янголяток добра, пояснювали їм у чому полягає суть доброти, як робити добрі справи, які будуть результати т. і.
Учні 5-го класу разом з класним керівником реалізували проект «Твори добро,бо ти - Людина».Під час цього проекту вони постаралися зробити якомога більше добрих та корисних справ, а саме: доглядали за квітами у школі, поливали їх, відвідали шкільну бібліотеку та допомагали бібліотекарю реставрувати старі книжки, зробили порядок у бібліотеці, брали участь у благодійній акції «Назустріч мрії», а вкінці гарно оформили весь матеріал у формі презентації.
Учні Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст. підтримали проект Благодійного фонду «Сильні духом» та провели всеукраїнську щорічну благодійну акцію «Назустріч Мрїї VI» з метою збору коштів для підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру. Також проведені «Уроки добра» під час яких учні ознайомилися з життям дитячого реабілітаційного центру позитивної психології «Казковий світ» та малювали головний символ акції «Ангелік».