Чернівецька область, Глибоцький район

Волоківськa ОТГ підписала Угоду про партнерство з громадою Хенцешть, Сучавського повіту, Румунія.

Дата: 03.03.2018 15:32
Кількість переглядів: 51

2 березня 2018 року між головою Волоківської ОТГ (Глибоцький район, Чернівецька область, Україна)  та головою громади Хенцешть (Сучавський повіт, Румунія) було підписано Угоду про партнерство. Предметом цієї угоди є встановлення довгострокової та взаємовигідної співпраці та партнерства в галузі економіки, освіти, культури, туризму, спорту та збереження навколишньої середовища.

La 2 martie 2018 a fost semnat acordul de parteneriat intre primarul comunei Voloca (raionul Hliboca, regiunea Cernauti) si primarul comunei Hantesti (judetul Suceava, România). Obiectul acordului de parteneriat este stabilirea unei relatii de cooperare pe termen lung in urmatoarele domenii: economie si comert, invatamant, cultura, turism, sport, protectia mediului inconjurator.