Вітаємо!

В зв’язку із першим 40-літтям хочемо відзначити, що бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Ви справжній талант і професіонал своєї справи. Всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя.

Вітаємо! Ваші колеги по роботі.