Волоківська громада
Глибоцький район, Чернівецька область

Волоківська ОТГ розпочала роботу з розробки власної стратегії розвитку громади.

27 лютого Волоківська ОТГ розпочала роботу з розробки власного стратегічного плану. На першій зустрічі були присутні актив громади: вчителя, працівники культури, депутати, представники виконавчого комітету ОТГ, представники бізнесу, не байдужі мешканці.

Стратегію розвитку Волоківська ОТГ буде розробляти з допомогою експерта Чернівецького Центру Розвитку Місцевого Самоврядування (ЦРМС) - Олексія Грушко, що створений та фінансується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Минулого року експерт Олексій Грушко супроводжував три об’єднані громади Чернівецької області щодо розробки стратегій розвитку.

«Cтратегія пишеться не трьома-п’ятьма особами, а фахівцями з різних сфер, активними громадянами. Тому перший крок це буде формування робочої групи. Розробка стратегії є важливим процесом, але не єдиним та головним. Найголовнішим є процес реалізації стратегії, який вимагає затвердження плану реалізації стратегії, а також створення системи моніторингу. Сама стратегія без плану реалізації та моніторингу є мертвим документом», - наголосив Олексій Грушко.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH